Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek a mostani fiatalok...

Szerintetek a mostani fiatalok, és már felnőtt generáció (kb 14-30 éves korig), miért menőzik, meg feszít az utcán? Tehát a csajok, miért mennek úgy a járdán, nagyképűen mint a topmodellek, a pasik pedíg feszítve menőzve?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok,és nagyon sok helyen,főleg városba tapasztalom ezt,hogy minden csaj olyan nagyképűen,hercegnőként,büszkén megy az utcán,esetleg vigyorogva,káromkodva,a pasik,meg azzal az ostoba vigyorral,feszítve,csoportokban,SZÁRMAZÁSTÓL FÜGGETLENŰL ÉRTEM EZT! Nem mindenkire igaz,okés,de 90%-ra tuti! :)


Az iskola,média(TV,internet),és a szülők nevelése álhat a háttérbe talán,hogy ILYEN JELLEMÜK,STÍLUSUK LETT


Mit gondóltok?



2012. dec. 24. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és a Facebbok-mánia, fél életüket ott töltik.
2013. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34 vagyok + infantilis :D
2013. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mag a 40 évesrk is 20on évesekkel jönnek össze.. Vicc :D
2013. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A média tehet róla, gyártja nekik az elbutító együtteseket! A trendi divatot!
2014. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!