Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok szerintetek ciki a egy...

Meszike91 kérdése:

Lányok szerintetek ciki a egy fiú szőrös?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szőrös, az ciki...
2012. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem ciki. a ciki az, ha gyantáztat. egy pasi legyen szőrös, attól pasis.. a csupasz pasi pont olyan, mint a meztelen csiga.
2012. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egyetértek az első két válaszolóval. számomra egy férfinek szőrösnek kell lennie, a hasán, hónalján is. persze ne legyen egy dzsungel a hátán vagy ilyesmi, de bizonyos szintig nagyon is kell. akár még "ott" is lehet szőrös, csak ne legyen bozontos.

18/L

2012. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, előbb-utóbb eltűnik ez a veszett szőrtelenítő mánia...Nem értem, miért szőrtelenítik magukat már a férfiak is, ott, ahol nem is kéne.

Nem, egy férfi legyen szőrös, nem kell yeti legyen, de akkor is. Ne legyen csupasz csiga.

2012. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ciki, ha nem szőrös. Én ismerek olyan harmincévest, aki nem borotválkozik, mert nincs neki mit. Az is gáz, ő is így érzi.
2012. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is az lenne ciki, ha nem lenne szőrös. Öcsémet szoktam kiröhögni nyáron, amikor látom a strandon, hogy mindenhol borotválja magát (pedig alapból nem lenne nagyon szőrmók), még a hasát is.
2012. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Sőt, engem az sem érdekel, ha egy lány szőrös. Ha olyan, olyan, ha nem, nem. Nem ez alapján ítélem meg az embereket vagy szeretek bele valakibe.
2012. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azokra, akik ilyen veszettül szőrtelenítenek, azért kíváncsi lennék, ha olyan betegség támadná meg őket, amelytől az égvilágon minden szőrszáluk kihullik / mert ilyen is van /... Na, akkor meg az lenne baj!
2012. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!