Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki helyzet a munkahelyi...

Ciki helyzet a munkahelyi wc-zéssel kapcsolatban. Lányok, voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a lényeg a következő. Egy kis irodában dolgozom nem olyan régóta, ami egy régi bérlakásból lett kialakítva. Sajnos a wc központi helyen van, mindenki látja ki, mikor megy oda, és a zajszigetelése sem tökéletes, ezért minden ki is hallatszik. Pont ezért elég kínos elmenni nagydolgot intézni, plsu a wc is olyan, hogy középen van a lefolyója, így nemcsak a fingás, hanem a csomag csobbanása is hallatszik. :$ Nekem pedig már elég komoly problémát jelent, hogy visszatartsam, mert ilyen körülmények között nem szeretek kakilni. Próbáltam a szervezetem arra átállítani, hogy reggelente letudjam ezt a problémát, de egyszerűen nem ment. Így most ét lehetőségem van, vagy a munkahelyen végzem el mindenki füle hallatára, vagy kínlódom délutánig, és minden nap úgy rohanok haza, hogy egyből a wc-re üljek otthon. Egyik sem épp túl jó megoldás. Az előző munkahelyemen nem volt ilyen gondom, ott szépen, nyugodtan lehetett az eféle dolgaimat intézni, sőt még némi kikapcsolódást is jelentett a nagy hajtás közepette.


Szóval lányok, Ti ezt a hülye problémát hogy oldanátok meg? 26/L


2012. dec. 13. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni a többiekkel, hogy szereltessetek be egy villanykapcsolásra működésbe lépő rádiót. Sima rádió is jó és egy ügyes szakember. Biztos a többieknek is kellemetlen a helyzet.
2012. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Reggel igyál meg kis langyos tejes kávét,ha meg épp a munkahelyeden jön rád,hát istenem.Miért más nem kakil?

Ciki ciki,de inkább mint hogy tökrevágd a gyomrod azzal,hogy visszatartod.

A csobbanás elkerülése érdekében először dobj bele egy adag WC papírt a lefolyóba és így teljesen hangtalan lesz a dolog.

2012. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell szégyenli és ennyi. Mindenkinek van bélműködése, mindenki kakil, egy munkahelyen nem hinném, hogy ez röhej tárgya lenne.
2012. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

Elég ciki munkahelyen szarni, én akkor is visszatartanám, ha nagyon kéne. Nem igaz, hogy nem szokja meg a szervezet az átállást, csak kitartónak kell lenni, nem feladni pár nap után. A kajálást ill. mennyiségét is lehet úgy időzíteni, hogy otthon kelljen elintézni az ilyet.

De ha nem megy, előtte dobj bele egy nagy adag wc-papírt a budiba, akkor nem fog csobbanni. Persze vedd szét kisebb darabokra, nehogy elduguljon, ha ugye egyetlen nagyobb darabban dobnád be.

Amúgy nem is értelek, én nagydolog után mivel sok papírt használok, háromszor is lehúzom a wc-t. Nyilván nem hagyom, hogy megteljen papírral a wc, különben eldugulna, ezért húzom le pár törlés után. Ezt a ciki helyzetet pláne nem vállalnám, hogy hallják, hogy na, már megint sz.rt xy, mert már többedjére húzza le a wc-t. Meg ugye a félig sz.ros segg. Neked nem kínos? Még ha használsz nedves törlőkendőt, akkor sem hozza le annyira, mint a szappan, melegvíz.

2012. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Képzeld ki tudom úgy törölni a seggemet, hogy nem marad félig sz@ros... Sose értettem miért lenne ciki munkahelyen kakálni?
2012. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A mi munkahelyünk is ilyesmi, bár nálunk csak a tárgyaló van mellette,a lényeg, hogy ott is áthallatszik minden. De ezért még senki nem mondott semmi, egy valaki van, aki nagydolog után nem takarítja el rendesen a wc-t, illetve ott marad benne egy "csík". A főnök ezért rakott ki egy papírt, amin leírta, hogy használja rendeltetés szerűen a wc-t mindenki és takarítsa el rendesen a dolgát. Természetesen mindenki tudta, hogy kire vonatkozik a dolog, melyik dolgozóra, de külön senki em szólt neki, viszoont ő meg fel volt háborodva, hogy ilyet kiraktak az ajtóra. Szóval a lényeg, hogy mindenki szokott szarni és ezért senki nem fog megszólni, illetve ez a szervezet átműködtetése is sikerülhet, vagy reggelente kapj be egy fél rubophent, azzal kibírod délutánig, vagy reggelig és így könnyebb átállni a szervezetednek.
2012. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
De azért elismerheted, hogy nem ugyanazt a tisztaságot adja, mintha utána megmosnád meleg vízzel + szappannal...
2012. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%

Amúgy nőként belegondolva, hogy valamelyik férfikollégám mindig ezt csinálná, undorodnék tőle.

Gondolj te is erre, hogy a férfikollégáid hánynak tőled.

2012. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jahm hát persze, de ennyi erővel fél óránként lehetne hónaljt is mosni, hiszen az nagyobb tisztaságot ad...
2012. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jó sok választ jött. :) A rádió nem rossz ötlet. A wc papír beledobásával az a baj, hogy ha nagyon megszívja magát vízzel, még nagyobb a csobbanás. :/ És az természetes, hogy kakilni kell, de én ezt nem szeretem nagyborbra verni, erről szól ez az egész.


A reggeli átálllást próbáltam hosszú időn keresztül, bármit ittam, ettem, egszerűen nem sikerólt. :(

2012. dec. 13. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!