Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért járnak el a fiatalok...

Miért járnak el a fiatalok bulizni? Mi a jó abban? Mi az értelme? 15/F

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán szórakozás?
2013. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi abban a szórakozás?Mit lehet abban élvezni?
2013. jan. 2. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
táncolni, beszélgetni, ismerkedni...
2013. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó társaság, ismerkedés.
2013. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zakos válasza:
Én is voltam lent nyáron osztálytársakkal a tiszaparton, és önmagában nincs is baj a dologgal, amit a többiek eddig írtak, de szerintem az nem állapot, hogy valaki 12 éves korától vedel, mint a görény... 15/F
2013. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
azért mert "menő" ...
2013. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nézd... Azért egy elég húzós időszak után (teszem azt, érettségi) nagyon is jól esik a barátokkal délután-kora este leülni egy parkba, labdázni, ökörködni, vizipipázni, meg meginni egy-két sört. Beszélgetni, hülyéskedni kicsit, ugratni egymást, esetleg feleveníteni régi történeteket (amik nem lesznek, ha otthon maradsz), melyek akkor kellemetlenek voltak ugyan, de utólag jót nevet rajta az ember.

Vagy akár elmenni egy presszóba, billiárdozni, csocsózni. Hovatovább egy kis esti borozgatás a Margit szigeten, Budai várban, Citadellán, rakparton.

Apró örömei ezek az életnek, melyek kicsit kirángatnak a mókuskerékből, relaxál közben az ember, feltöltődik. Nincs is jobb annál, mikor nem kell a holnap miatt aggodalmaskodni.

Néha persze hülyeségeket is el lehet (kell) követni, hiszen fiatalok vagyunk, használjuk ki. Meg aztán valamit csak kell majd mesélni a gyerekeknek, unokáknak, arról nem is beszélve, hogy sokkal könnyebb lesz tiniként is jóviszonyt ápolni a gyerekkek, hogyha vannak hasonló élményeink.

Természetesen más dolog, ha egy csapat "ismerőssel" hülyére isszuk magunkat. Próbáltam már, és sajnos csak a legritkább esetben sülnek ki belőle jó dolgok, de az is az alkohol, mintsem a társaság miatt. Nagy ritkán bevállalható, de én általában nem ajánlom.


Hidd el, azzal, hogy otthon ülsz egyedül, kockulsz, és nagy magányodban szidod azokat, akik jól érzik magukat, még nem lesz neked jobb. Igenis el kell járni barátokkal szórakozni. Még alkohol sem kell hozzá feltétlenül (az csak segít ellazulni), a lényeg úgy is a társaság.

Én biztosan nagyon sok élménytől fosztanám/fosztottam volna meg magam, hogyha otthon maradok. Persze nem kell minden pénteken bulizni menni, néha kell a nyugi is. De azért havonta egyszer-kétszer, vagy legalábbis a stresszesebb időszakok után bizony jól esik kiereszteni a gőzt...

Ha jól kifárasztod, meg leiszod magad, tán rossz lesz a másnaposság, de utána nagyon jól fogsz aludni, és tele leszel energiával.

2013. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

15 vagy még nem értheted :D Nemsokára kezdesz zülleni :D Énis így gondolkodtam 15 évesen :D

Aztán beütött a kraak :D Zülleni kzdtem..1x voltam buliban partihelyen és alkohol/cigi..haverok sok baromság amit részegen csinálunk..a taánc..a zene dübörög és elengeded magad és gec* jó :D

2013. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt én sem értettem sosem, mi a jó egy zajos helyen lenni, ahol nem lehet beszélgetni, mert dübörög a zene, mindenki részeg.

Személy szerint nekem ez nem szórakoztató, voltam jó pár alkalommal közösségi nyomásra.

2022. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!