Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában kb 12-14éves kortól járnak a fiatalok bulizni?

Figyelt kérdés

Még a szervezetük sem fejlődött szinte ki, és még 1 szőr sincs a fiúk arcán, se a nyoma, hogy lenne, mert nem látszik rajta semmi. Arcilag is éretlen, és ezek járnak el bulizni? Azért szerintem túl korai, de a sör meg a cigi a kezükben..

Mitől van ez? Kinek a hibája?


2012. szept. 20. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

természetesen a szülő felelőssége

a mostani szülők 10-14 éves gyermekei az a generáció amikor a szülőnek már nagyon sokat megengedtek


amúgy meg a gyerek csak tükör, nem tud mást csak utánozni

2012. szept. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miből gondolod, hogy 12éves gyerekek bulizni járnak?

a legtöbb helyen igen komolyan veszik a 18-as korhatárt, de ahol el is néznek 1-2 évet, abban az esetben is csak akkor ha kinéz legalább 18-20-nak

2012. szept. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Sehonnan nem vette, hasára ütött aztán kitalálta, h a mai 12 évesek bulizni járnak.

Lett volna valaha is diszkóban akkor tudná, h 14 évesek se nagyon vannak.

2012. szept. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
"Arcilag is éretlen,2 Azért ez a megfogalmazás sem semmi!!!
2012. szept. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az mindegy. Csak neked fura az a kifejezés.

Amúgy meg idáig jártam bulizni, de elment a kedvem az egésztől, mert 12-14évesek vannak szinte mindenhol. Ahol én lakom, ott a Tiszaparton szoktak lenni bulik nyáron, és ott nehéz lenne kiszűrni, mert bárki bemehet. Amúgy meg nálunk a disco-ba beengednek bárkit, aki kifizeti a belépőt.

2012. szept. 20. 07:45
 6/8 anonim ***** válasza:
A bulizás és a testi fejlettség semmilyen összefüggésben sincs egymással. Azért mennek el, mert elengedik őket, ilyen egyszerű.
2012. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A 20 éves unokám azért nem jár diszkóba, mert a többség 12-14 éves! Öregnek érzi már magát közöttük. Pedig ez egy nem éppen kisváros.
2012. szept. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlzás általánosságban kijelenteni, h a 12-14 korosztály diszkóba jár.

Biztos van egy-két kivétel, akikkel nem foglalkoznak a szülők, de 16 alatt nem igazán engednek be, meg nem is jönnek.

2012. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!