Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Más is van úgy h idősebbekkel...

Más is van úgy h idősebbekkel jól ki jön de a saját korosztályával nem?

Figyelt kérdés

Én 23 éves srác vagyok és egyszerűen nem értem őket. Nem hoz lázba a bulizás a versengés szerű csajozás.(szerintem magánügy)

Nem piálom részegre magam minden héten...

Ellenben több ember is van akivel jól megértjük egymást van 40 éves 52 és 80 is. Na velük olyan jól el lehet dumálni bármiről. Az előzőekkel ellentétben akik a "csak szex buli, pia" jeligének élnek. Viszont szerintem ez szánalomra méltó. Legalább is az én életem töböröl szól ennél.

Vélemények ?



2013. jan. 6. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Van bőven ilyen. Viszont ha szerinted a korosztályod élete csak a bulizásról, piálásról és szexről szól, akkor nagyon nem ismered a korosztályodat.


Egy 26 éves srác

2013. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, elég sok ember van, hogy a saját korosztályával nem jön ki. De biztos vagyok benne, ha csak egy kicsit is körülnézel, akkor előbb-utóbb fogsz találni olyan embereket, akik a korosztályodból valóak és mégis jól elvagy velük.


19/L

2013. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek akiket én ismerek azoknak csak erről szól és szerintem elég sokat ismerek.


Másodiknak

Engem nem zavar h nem jövök ki velük, csak nem értem őket persze nyilván vannak mások is.

2013. jan. 6. 16:55
 4/4 anonim válasza:

Az, hogy valaki nem ismeri a korosztályát, relatív. Én pár évvel idősebb vagyok, nő. Ugyanígy gondolkodom, és jól érzem így magam. Nem tartom fontosnak a "lerészegedős" vagy egyéjszakás kalandokat, mert jobban szeretem a maradandó élményeket. Ettől nem vagyok sem rossz ember, sem unalmas, csak másra vágyom. Más az értékrendem. Én szintén jobban kijövök a nálam idősebbekkel.

Elégedett vagyok az értékrendemmel, bár néha ez magányosságra ítél. Nehéz a túlnyomó többség mellett úgy élni, hogy vannak elveim. Nyilván többen is gondolkodnak így. Sajnos túl kevés emberrel találkozunk.

Kedves Kérdező! Maradj ilyen! :)

2013. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!