Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti közületek volt már valaki...

Ti közületek volt már valaki gólya az iskolába ha igen akkor olyankor az avatáson vagy min mitcsinálnak veletek, és az avatás után már nembuzerálnak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi durvát
2013. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi?
2013. jan. 11. 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt durva korai torna fekvőtámaszok ..
2013. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a mienk elitebb hely volt, de nálunk nem volt divat a gólyabuzerálás avatás előtt... egyszer volt olyan, hogy kicsiként (8osztályos gimiben 5.-es) beintegetett elém egy végzős, és majdnem leestem a lépcsőn :D, de azonkívül semmi durva.

Avatáson sem volt kifejezetten szívatós vagy durva dolog. "Foglyul ejtett tanár" kiszabadítása - avagy rejtvényes akadályversenyen megtalálni az énekterembe rakott ofőket, tablóképkeresgélés, lufiborotválás, ki tudja messzebbre ellőni a fogkrémet tubus végére ugrással/lépéssel, szájjal kiszedni szilvát vizestálból, tál liszt alá rejtett kockacukor "kiszabadítása" egymásra lisztfújással, vegyes táncmixre táncolás... meg voltak ilyen előzetes feladatok., pl. osztálycímer-tervezés, WC-papír-guriga-szobor készítése, iskolacsengőre zenés 'színdarab" kreálása...

2013. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cathilina válasza:
Látom, egyetemen kicsit más a dolog. Nálunk ötödikben nem volt gólyaavatás a nyolcosztályos gimimben, de idén azért megtapasztalhattam. Itt főleg alkohollal kapcsolatos feladatok vannak, de avatás után már biztosan békén fognak hagyni. Azt még hozzátenném, hogy többnyire kicsit gyermeteg a "buzerálás" nem megalázó, vagy ilyesmi.
2013. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ahaa köszi akkor már megnyugottam.

és mien az a lufi borotválás?

2013. jan. 17. 15:10
 7/9 anonim ***** válasza:
lufi be volt kenve borotvahabbal, arról kellett úgy lehúzni a habot, hogy nem durrant ki a lufi
2013. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ahaa és ha kidurran akkor mivan?
2013. jan. 20. 17:35
 9/9 cathilina válasza:
Jó eséllyel mindenfelé repül a borotvahab
2013. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!