Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondolsz magadban, amikor...

Mit gondolsz magadban, amikor a boltban előtted a sorban egy kövér nő áll, és a kosarában csipsz, csokik, üdítő van rakva?

Figyelt kérdés

Vagy ha épp eszel a McDonaldsban, és egy látszólag olyan nő, akinek pont nem mekis kaját kéne ennie, bemegy és beáll a sorba rendelni?

Írd le pontosan, mit gondolsz ilyenkor, és hogy bámulod e az illetőt, vagy ellenkezőleg: annyira nem foglalkoztat a dolog hogy jóformán fel sem tűnik neked.


2009. aug. 28. 19:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Engem nem érdekel, semmi közöm ahhoz, hogy ki, mit vesz a SAJÁT pénzén, ítélkezni meg végképp nincs jogom.

Mindenkinek a saját háza táján kéne söprögetnie, akkor talán nem itt tartana ez a szerencsétlen ország...

2009. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

nekem átfut az agyamon, hogy igen ezek miatt olyan amilyen, de nem ítélkezem, de valami az embereknek tuti átfut az agyán mikor lát valami tökéletes ok-okozat példát. Maximum nem foglakozik vele, mint az első hozzászóló.

Én levonom a konzekvenciát és odafigyelek magamra. :)

2009. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Én sokkal inkább azon szoktam nagyokat nézni, mikor a cérnavékony csajok csak úgy tolják magukba a hamburgert meg az epres shake-et...

ennyi ideje kinek van torznázni? mert én általában tanulok inkább, csak heti kétszer van másfél órám erre (nem is eszem sokat mekiben)

22/L

2009. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Az amit te is írtál: hogy neki aztán főleg nem kéne ilyen szarokat ennie-innia. De nem bámulom meg semmiképpen.
2009. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

"cérnavékony csajok csak úgy tolják magukba a hamburgert meg az epres shake-et... ennyi ideje kinek van torznázni?"


Az, hogy ugyanannyi étel mellett ki fogy és ki hízik, főleg gének kérdése, adottság. Van, aki egész életében koplal, tornázik, kínozza magát és mégsem képes lefogyni. Van, aki azt és annyit eszik, amennyit akar, és nem hízik meg. (Az utóbbi csoportba tartozom én, az előbbibe több ismerősöm.) Ha látok egy kövér embert, azt gondolom: "Nincs szerencséje. Ez van."

2009. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Nekem inkább azokról van meg a véleményem, akik a boltokban leplezetlenül belebámulnak a kosaramba, hogy mit veszek!... Mi köze hozzá???... 8-[


Én nem nézem más kosarát és nem ítélkezem senki külsejéről (amiről nem tehet!) és nincs jogom beleszólni más életébe, hogy mit tegyen, vagy mit ne!


Cserébe én is elvárom, hogy más se szóljon bele az én életembe!


TEHÁT : abszolúte semmit nem gondolok senkiről, és senkit nem figyelek meg és senkit nem bámulok! :D

2009. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mert sosem szoktam más kosarába nézni, hogy mit vásárol :)
2009. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért nézegetném, hogy más mit vesz? Nekem is égne a pofám, ha észrevenném, hogy valaki kuksizza, mit veszek:S

Egyébként ha véletlenül meglátnám, nem gondolnák semmit. az ő élete, az ő dolga, az ő pénze, amiből veszi a kaját. SEmmi közöm nincs hozzá.

2009. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
...ez kell neked Te dagadt disznó, peeeersze...
2009. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöm hozzá, hogy mit és miért vásárol a másik. Ugyanúgy, ahogy rá sem tartozik, hogy én mit vásárolok. Ilyen egyszerű.
2009. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!