Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi véleményetek arról ha egy...

Mi véleményetek arról ha egy csaj direkt hangosan böfög egy kaja vagy üdítő után?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 16:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Semmi, én is szoktam, ha egyedül vagyok itthon.:D úú Pepsi de jó tud lenni:D
2010. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
40%
Undorító!..szerintem kiábrándító és egyáltalán nem nőies...visszataszító!...
2010. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

de például a pasid vagy leendő pasid környezetébe :D

itthon én is szoktam (Y) :D

2010. júl. 28. 16:27
 4/16 anonim válasza:

Ha a pasin mellett vagyok akkor persze elhallgatom, de amúgy mi is emberek vagyunk. Ha jól összeszokott pár vagyunk, sok mindent megéltünk, akkor sztem belefér 1kis büfi is, na jó nem olyanok, hogy aház beleremeg...

Az lehet, hogy kiábrándító, de hogy undorítóóó??!! Ne túlozzatok már!:D

2010. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
0%
kiábrándító, és nekem az is megfordúl a felyembe h a csaj így akar tőlem megszabadúlni
2010. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát eléggé ocsmány, ha egy lány nyilvánosan és direkt hangosan böfög. Én is lány vagyok, szoktam böfögni, de csak úgy, hogy senki nem lássa/hallja max a szűk család, de vadidegenek előtt, meg haveri körben nem tenném.
2010. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Felhívásnak tekinteném malackodásra. Nincs ott baj :)
2010. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Otthon és párom előtt szoktam, direkt és véletlen is, idegenek előtt nem. (párom is szokott előttem, sőt fingani is, nekem semi extra nincs benne, amit szégyellni kéne a párom elől több, mint 4 év után)

Volt, hogy beszéd közben kicsúszott, jó nagyot égtem, de legalább röhögtünk rajta, hogy milyen idegen nyelveket beszélek. :D

20/L

2010. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én leányom a strandon olyat büfögött, hogy az összes körülöttünk ülő röhögött. Nem dícsértem meg, azt mondta kicsúszott, de ettől még nem ku.rva és undorító r.banc, ahogy egy ketten írták. Nem illő ez tény és való, és mielőbb le kell szokni az ilyesmiről. Aa családon belül nehogy már gond legyen, család vagy nem? Ott több mindent megengedsz magadnak.
2010. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Direkt mások előtt gusztustalankodni nem kell. de a párom előtt én szoktam büfizni, szerencsére az enyémek nagyon halkak, hangosan nem is tudok.:D
2010. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!