Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy lány azt mondja az...

Ha egy lány azt mondja az egyik barátomnak rólam, hogy aranyos és kedves vagyok, akkor az mit jelenthet? (bejön a csaj)

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
aranyos = jófej, de nem szexelnék vele
2013. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja és 15/f és 1 hónapja beszélünk rendszeresen
2013. jan. 12. 21:25
 3/7 SennaHikari válasza:

Nem értek egyet az előttem szólóval. Ha azt mondja rád valaki, hogy aranyos vagy, az nem ezt jelenti, hogy nem akar lefeküdni veled.


Az én álláspontom szerint azt takarja, hogy szeretne jobban megismerni és kapcsolatot kialakítani (ami nem feltétlenül hosszútávú, de még az lehet belőle).

2013. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én ilyet annak mondok aki tetszik nekem!
2013. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mimózának, esetleg havernak tart csak max..
2013. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és lányok válaszát várom nem fiukét akik max saját bőrükön tapasztaltak hasonlót és a telesírt párna alól írnak
2013. jan. 12. 21:41
 7/7 kimas válasza:
Lehet ,hogy ö igy akarja felhivni magára a figyelmet.Ha már a barátodnak mondta akkor sejthette hogy ugy is elmondja neked.Persze ez nem 100%.Több oka is lehet mondjuk csak épp mondott valamit ami eszébe jutott.Ne gatyázz érdeklöjd felőle ha bejön!
2013. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!