Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, suliba oda mernétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, suliba oda mernétek menni egy aranyos lányhoz és közölni vele hogy nagyon bejön nektek, és többet is szeretnél tőle? ELLENBEN azzal hogy ott vannak a barátnői!?

Figyelt kérdés

16-17 éves fiúkat kérdeznék!:D

ŐSZiNTÉN légyszíves! :)


2011. ápr. 16. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Megmerném de nem így érdemes nyilván, hanem kihívod a folyosóra kedvesen, de általában a suliban nem mondod rögtön azt h bejön hanem megkérdezed h van e kedve jönni vmi buliba vagy túrára pl. és akkor ott kettesbe beszélgettek :D
2011. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És mi van akkor ha kedvesen elhívom, mert meg akarom neki mondani a frankót...erre meg mondja hogy NEM! :|||

akkor besültem! :SS

2011. ápr. 16. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
hol má, beszari vagyok
2011. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én, nem mennék oda. :D Hívd el tényleg valahova.Ha nem próbáltad, nem tudhatod, hogy mit mond.Próbáld meg, nem veszíthetsz semmit, mert még nem a tiéd a csaj.Szóval hajrá, nefélj, veszteni valód nincs. :DD
2011. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22:10-es vagyok. Úgy értem, hogy nem mennék oda, hogy csak azért h így megmondjam neki, "szia bejössz nekem".Ilyen ne csinálj...xD
2011. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
most ez olyan h ha nemet mond akkor az idétlenség :D érett nővel biztos értelmesen meg lehet beszélni :D de tényleg ne nyomulj rá suliban szerintem hanem vmi bensőségesebb helyen :D
2011. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:D na végre valaki aki nem neten próbál előbbre jutni egy lánynál :D sok sikert
2011. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szólnék anyukámnak, hogy kísérjen el, mert félek egyedül.
2011. ápr. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Odamennék, és oda is szoktam menni. De nem támadom le egyből, hogy bejön, hanem félrehívom a társaságból, beszélgetünk aztán elhívom randira utána majd alakul. Ja és ha van benned annyi bátorság, hogy el mered hívni egy vadmacska falkából, akkor látják rajtad, hogy tökös vagy, és ha nem vagy ronda(nagyon) akkor el is mennek. Szerintem ez a legjobb csajozási módszer csak kell, hogy legyen vér a pucádban. Sok sikert!
2011. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!