Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Némely lány miért sminkeli...

Némely lány miért sminkeli magát tesi óra, edzés előtt? Úgyis elkenődik.

Figyelt kérdés
Eleve úgy mennek edzésre, uszodába, tesi órára, hogy ki vannak sminkelve, némelyik még sminket is igazít a tesi óra előtt. Minek? (Amikor első nagy nulladik órában van a tesi pl.)
2013. jan. 14. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Van vízálló smink.
2013. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De MINEK sminkelni magát edzésre? Senki sem nézi, hogy milyen gyönyörűre sminkelte magát, mert edzésen nem az a lényeg!

Meg edzés után különben is meg kell fürdeni. Megizzad, és akkor az arcát nem mossa meg, mert ott a smink, vagy mi.

2013. jan. 14. 09:58
 3/8 anonim ***** válasza:

"Senki sem nézi, hogy milyen gyönyörűre sminkelte magát, mert edzésen nem az a lényeg!"

Ja, hát persze. :DD


Amúgy egy nő (lány) soha nem akar csapzottnak, elhanyagoltnak tűnni. Sokan kimondottan csúnyának érzik magukat smink nélkül.

2013. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
sokan kimondottan csúnyák is smink nélkül :)
2013. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Ezt én sem értem. Pedig sminkelő lány vagyok. De sztem vannak olyan helyek, ahova fölösleges, és ahol nem az a fontos, hogy "csiniben" nyomjuk. Most őszintén, az egy dolog, hogy esetleg, ha tényleg bombabiztosan vízálló a smink (ami azért a zsebpénzből élő tinik nagy részének nincs is, mert a nagyon olcsó cuccokból csak 1-2 ternék van, ami tényleg vízálló), nem jön le... de akkor is, hogy néz már ki, amikor az ember lánya teljesen le van izzadva, főleg egy jó Cooper-teszt, iskolakör vagy elejétől végig rohangálós labdajátékos óra után, van, akinek a haja is csatakosan lóg, és akkor mellette a full sminkelt arc... elég röhejes, és messze nem az jut eszembe róla először, hogy igényes... nem is beszélve arról, hogy a bőrnek is rosszat tesz.

Az, hogy vki edzésre, tornaórára nem sminkel, attól még nem elhanyagolt. Főleg ha 12-14 éves kis csitrikről beszélünk, akiken úgy általánosságban is hülyén mutat bármilyen picit erősebb smink is...

(ajakápolózás az más, az nem árt, ha az ember, főleg, ha kimennek az udvarra tornázni, védi az ajkait)

2013. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az, hogy vki edzésre, tornaórára nem sminkel, attól még nem elhanyagolt."


Ez tény, és én sem ezt írtam, hanem hogy sokan annak érzik magukat. Nem mondtam, hogy igazuk van. :D


Hidd el, vannak nők, akik egy rosszullét előtt is képesek lennének egy gyors smink igazításra, nehogy a mentősök majd megszólják, hogy hogy néz ki. :DDD


És ezt nem vitának szánom, meg nem is akarok senkit meggyőzni semmiről, csak választ próbálok adni a kérdésre.

2013. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem úgy értettem, hogy szerinted elhanyagolt vagy nem elhanyagolt, csak rá akartam világítani arra, hogy ez mennyire furcsa :D.
2013. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ki tudja, kivel találkozik a sportdélután alatt! Meg azért, mert túl vonzó szeretne lenni!
2018. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!