Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14-18 közti lányok, van...

14-18 közti lányok, van köztetek itt olyan aki edzőterembe jár? (Ha igen, akkor olvassátok tovább lent)

Figyelt kérdés

Ha van itt olyan aki jár Veszprém megyében valahol edzőterembe, megtudná mondani hogy melyik városba, hova, és mennyiért jár? Kort is írnátok? És járnak még más korotok beliek is oda? Nem ciki? Szeretnék énis eljárni, de még nem tudom mit tegyek, ezért is segítene ha leírnátok ezeket és tapasztalaitokat. Előre is köszönöm mindenkinek !! (Amúgy ha valaki szeretne, nekem nagyon jó lenne, ha valakivel együtt mehetnék oda, akár olyannal is aki szintén most kezdené még csak!)

16/L



2013. jan. 5. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Jajmár, miért lenne ciki? Akkor az, ha csontvékony létedre a futópadon sétálgatsz ésvagy a lábnyitogatón újságot olvasol fél órán át tízezres ismétlésszámban, a legkisebb súllyal. :D

Ha rendesen csinálod az edzést, az égvilágon senki nem fog rád csúnyán nézni (max ha valami idióta betéved a terembe, de azért nem sok ilyen van), sőt, elismernek, hogy sportolsz. De leginkább nem törődnek veled, mert mindenki magával van elfoglalva, ahogy kell. (vagy esetleg titokban bámulják a dekoltázsod xD)

2013. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? A férfi vendégek kifejezetten örülnek a hölgy látogatóknak, és valószínűleg szívesen segítenek, ha kérdésed van.
2013. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki:) Senki sem közel tökéletes testtel kezdett el edzeni és ezt a profik is így gondolják, normálisabb helyeken segítenek is ha valamit rosszul csinálsz:) Néha-néha betévedhet 1-2 "Na gyúrjunk vazze' 2 hétig oszt' máris olyanok leszünk mint Schwarzenegger"-es h*lyegyerek, de azok általában 3-4 edzés után többet nem is jönnek:)
2013. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten örülök,ha ilyen korú lányt látok:)

Inkább legyél büszke magadra.Te legalább teszel valamit a kinézetedért.

17/F

2013. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

most én is parázok ,mert én is fogok edzőterembe járni vagyis kezdő vagyok, (karácsonyra kértem bérletet aminek nagyon örülök)

tehát fogalmam sincs a gépekről stb mit hogy kell csinálni

viszont most valaki írta h az ciki ha valaki vékony és a futópadon van, pedig én vékony vagyok és pont hogy majd futógépen szeretnék edzeni persze azonkívül mást is akarok majd,mert izmosabb lábakat és feszes popsit akarok:D remélem majd útba fognak igazítani,és nem fog senki se kiröhögni :|

debreceni 16L

2013. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Azért írtam, mert izmos lábad és kerek feneked nem a futópadon lesz :D Ha kardiokarbantartás miatt futsz, az oké, csak akkor gyorsan kell (ezért írtam sétálgatot, mert az nem sok mindenre jó), esetleg az edzés előtti pár percnyi bemelegítésre is rászállhatsz, de ne azon legyen a hangsúly, hanem guggolás, lábtolás, kitörés. Meg persze az összes többi testrész.


Láttam én már ilyen nyegle vékony kiscsajt fél óráig, nulla intenzitással a futópadon ballagni, majd rávetni magát a félkilós babasúlyzókra, és csinálni néhány kamugyakorlatot :D Na ez rossz. Nem hatásos. 30-40 percnyi futópadozást az csinál, aki fogyni szeretne, de aki vékony, az hova akarna fogyni? De valamiért ha nőről és edzésről van szó, mindenkinek csak az jut eszébe, hogy fogyás. Elkezd egy vékony edzeni, megkérdezik: miért akarsz lefogyni? -.-

2013. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Veszprémi vagyok,de Palotára fogok ki járni edzeni,keddtől.15 éves lány vagyok. 3000 Ft a havi bérlet,időkorlát nélkül.
2013. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!