Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem gáz, hogy egy...

Csak szerintem gáz, hogy egy (lány) ismerősöm minden adódó alkalommal haza viteti magát?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki mindig kapva kap az alkalman, hogy valaki futikázza. Nyáron egy sütögetés alkalmával egy közös ismerősünknek dolga volt, és el kellett mennie. A csaj egyből felpattant, és szólt, hogy vigye őt is (szomszédok). Máskor munka után kért meg szintén egy férfit, hogy tegye le valahol (elviekben útba esett)



Most hétvégén szintén egy férfit kért meg, hogy vigye haza (annyit zudok, hogy ez a férfi sem lakik olyan messze tőle).


Furcsánaj talàlom, buszozhatna, hívhatna taxit, vagy a szüleinek.is szòlhatna, mert 18 éves.


Csak szerintem furcsa ez? Velem van a baj, hogy nem lenne pofám "idegenekkel" hurcolásztatni maham?



2013. jan. 14. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Pofátlan kissé.


Nekem sem lenne pofám vitetni magam így.Ha valaki felajánlja akkor igen de így ahogy ő csinálja nem.Szerintem bunkóság.

2013. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy kéri. ha normálisan, (inkább kérdezi, hogy szabad-e, és ha azt mondják, hogy nem, akkor normálisan tudomásul veszi) akkor lehet normális is.


ha ilyen ellentmondást nem tűrő hangon kéri (főleg, ha megmondják, hogy nem, akkor elkezdi kérlelni stb...), akkor az gáz.

2013. jan. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Joshy Ca$h ***** válasza:
Dugi pajtások :D
2013. jan. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most nem tudom mit izgulsz ezen, én már számtalanszor vittem haza így embereket, nem fog kiesni a kerék a kocsi alól, h út közben meg kell állnom.

Így ennek függvényében én is vitettem már haza magamat.

Sőt, meg is jegyezném, h arra ment és nem vitt el, pedig befértem volna.

2013. jan. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem lesülne a képemről a bőr, ha mindig olyan emberekkel vitetném haza magam, akiket alig ismerek. De ha őt ez nem zavarja, akkor jó neki :P.
2013. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel én a "másik oldal" vagyok (értsd: általában autóval megyünk mindenfele, mert külvárosban lakunk és mindig felajánljuk, hogy hazavisszük akit kell) így nekem ez elég természetes dolog és nem tűnik olyan rettentően hatalmas bunkóságnak, de ettől függetlenül valóban kicsit fura, én nem tenném a helyében az tuti.
2013. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Fogadok, hogy csinos csajról van szó...
2013. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!