Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azok az árusok, akik nem...

Azok az árusok, akik nem írják ki, hogy mi mennyibe kerül, hanem kb szünet nélkül óbégatják pl. hogy "három paradicsom egy százasééért". Azok azért kommunikálnak így, mert nem tudnak írni/olvasni?

Figyelt kérdés
Azt hiszik, más sem tud?
2013. jan. 19. 04:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szép szakma.
2013. jan. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőlük áfás számlát és megtudod, - ha túléled.
2013. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem egyszerűen cs.sznek költeni táblára és krétára vagy papírra és tollra, a nagy többség. És van, amelyikről simán el tudom képzelni, hogy nem tud írni...
2013. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez biznisz gyerekek.Ha kiírod egy táblára hogy paradicsom 100Ft/db azt nem fogja meglátni Árpika aki éppen a Coop ba sétál 2 x annyiért megvenni a parit.
2013. jan. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
Áfás számlát..??? :D ja ez jó volt :)
2013. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
Logikus meglátás nekem eszembe sem jutott.. de lehet nem tudnak írni olvasni. De inkább azért mer ha rendőr látja hogy áru + be van árazva... akkor kéri a vállalkozóit és onnantól bajban van az "üzletasszony". :)
2013. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
6-oshoz hozzáteszem hátha nagyon fiatal vagy... nincs azoknak semmiféle vállalkozói engedélyük, az árusító helyre is kellene engedély (asszem de javítson aki biztire tudja) és az sincs nekik. Még az is kérdéses honnan származik a paradicsom pl. Nem biztos hogy el tudnának vele számolni.
2013. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!