Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jogosan 'égetett le' a rádióba...

Jogosan 'égetett le' a rádióban a műsorvezető?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg, hozzá szóltam tegnap Facebook-on az esti kívánságműsor témájához (alvás). Írtam, hogy 'bármikor, bárhol eltudok aludni...' Felolvasta az egyik srác: XY írta nekünk a Facebook-on, hogy ármikor, bárhol (itt hozzáfűzte, hogy bárkinél, ugye?) eltud aludni.


Csak ebben az volt a bökkenő, hogy a két műsorvezető férfivel lefeküdtem.


Csak szerintem volt rossz 'vicc'?



2013. jan. 20. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lefeküdtél velük,akkor miért csodálkozol azon, hogy igy beszéltek rólad?

A másik pedig ki tudja azt ,hogy te ki vagy, tehát csakis te tudod azt, hogy leégettek vagy sem.

2013. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tartanak téged sokra,gondolom könnyen adtad oda magadat,ilyenkor nyilván nem vesznek komolyan
2013. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magában nem lenne vicces, de nagyon odaillett ez a poén.
2013. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
melyik rádió volt ez? xd
2013. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mindkettővel lefeküdtél? :O
2013. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozol?
2013. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mind a kettővel lefeküdtél, és aztán olyan hülye vagy, hogy egy ilyen magas labdát hagysz nekik, akkor igen.

De most őszintén, a hallgatók nagy többsége úgyis azt fogja hinni, hogy csak ilyen macsóhumort nyomnak, nem égettek be konkrétan.

2013. jan. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, csak szerinted volt rossz vicc. Én nem halottam az adást, de így olvasva is csak röhögni tudok.
2013. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!