Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 19 éves lány vagyok. Szinte...

19 éves lány vagyok. Szinte csupa 5 ös tanuló a szakmunkásvizsgám is 5 lett. Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
most érettségire megyek de félek, hogy illeszkedjek be?mindig csendes voltam általában lapítottam és most van egy srác is aki megakar velem ismerkedni, ott a suliba mert ott tanultam eddig. mit tegyek? félek az új osztálytársaktól hogy túl vagányak lesznek.mit tegyek? köszönöm a válaszokat előre is!
2009. aug. 31. 12:15
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és ez SOs lenne! köszönöm!
2009. aug. 31. 12:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, most valami recept kéne?

Viselkedj természetesen. Én is elég hallgatag voltam amikor középsuliba kerültem, nuku ismerőssel az osztályban, mégis egész jól éreztem magam ott, lettek barátaim, pedig fiú vagyok, te pedig nő, szal még könnyebb dolgod lesz.

18f

2009. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem három dolgot tehetsz:


1, Az új közösségben hangadó leszel, lepacsizol mindenkivel és aztán aki elfogad elfogad, a többiek meg le vannak szarva.


2, Meghúzod magad, várod hogy közeledjenek feléd és mindig a periférián maradsz.


3, Figyelsz, megnézed ki az akivel érdemes jóban lenni, ki az aki a barátod lehet és lassan de biztosan nyitsz a kulcsemberek felé. Nem pacsizol le mindenkivel de nem is vonod ki magad a társasági életből. Aszerint állsz a társasághoz és az egyénekhez ahogyan ők hozzád.


Szerintem ezt a harmadikat érdemes követni, olyanokhoz közeledni akikről az első intúíciód az hogy bízhatsz benne, legalábbis jó haver lenne.


Sok sikert!

2009. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. szept. 3. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám volt sokáig, olyannyira nem tudtzam beillszkedni sehova , hogy kirugattam inkább magam az iskolából.Ma már máshogy csinálnám ha lehetne, le kell sz,arni atöbbieket, csak én van.. a valaki csatlakozik az meg "mi" lesz.. de a többiek csak ők
2010. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!