Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A facebook tonkreteszi a...

A facebook tonkreteszi a baratsagunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A baratnom allandoan facebookozik, meg ha velem van, akkor is es engem ez nagyon idegesit es sokszor unatkozok mellette mert szinte nem is figyel ram. Az anyjaval is sokat veszekszik emiatt mikor en is ott vagyok. Regebben nem ilyen volt, mindig jol ereztem magam vele, de miota fb-ozik teljesen megvaltozott es rettentoen idegesito. Hogyan kozoljem vele, hogy a jelenletemben ne csinalja? (teljesen fuggo)

19 eves lanyok vagyunk. Elore is koszi :)



2013. jan. 22. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki kerek perec, hogy mivel sokat ül a gép előtt vagy sokat nyomkodja a mobilját, így nem is figyel rád eléggé! Szembesítsd a problémákkal: mondd meg neki, hogy vegye észre magát, hiszen a sok Facebook-ozása miatt nem csak veled, hanem az anyjával is megromlott a viszonya! Mondd meg neki azt is, hogy a való élet sokkal többet ér, mint a virtuális világ!


És mivel függő, így nem ártanak kezeltetnie is magát! Ha nem változik vissza a régi önmagává, akkor hagyd, mert akkor téged semmibe vesz!

2013. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Sokaknak problémás ez és ügyelj nehogy elrontsd a barátságot azzal ahogy közlöd. A fb is lehet jó dolog csak ne pótolja a közvetlen beszélgetést.
2013. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt azóta? Sikerült megoldani?
2013. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oldodott meg. Minden ugyanugy megy sot! Ugyhogy tovabbi valaszokat varok es persze az eddigieket is koszonom!
2013. febr. 9. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
és még barátkozol akkor vele? Mondtad neki? Mért nem érti meg?
2013. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!