Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha vége lesz a sulinak akkor...

Ha vége lesz a sulinak akkor a barátságunk idővel ritkul és megszűnik?

Figyelt kérdés
2 hét múlva végzek Okj-s szakmán. A barátnőmmel már 6 éve ismerjük egymást ugye mindketten más irányba megyünk ( ő dolgozni megy én még tanulni fogok). Ha végzünk akkor még tartjuk a kapcsolatot nyáron de mi lesz szeptembertől? Belegondolni is rossz. A munkában megismer új embereket és velem már csak ritkán fog beszélni és találkozni. Olyan rossz lesz :( Az a baj, hogy én túlságosan ragaszkodó vagyok és nehezen fogom megszokni az új környezetet és embereket. Mostanában ha rágondolok akkor szomorú leszek. 20/L
2012. máj. 16. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül lesz a vége a barátságotoknak, ez egy próbatétel.
2012. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abarátnőm is ettől retteg. Én meg tartom benne a lalket, hogy a mi barátságunk örökre szól. Már mondtam neki, hogy mindkét gyermekem keresztanyja ő lesz, mert egyik gyerekemmel sem akarok majd kiszúrni, hogy ne ez a lány legyen a keresztanyja. :D

A párjaink is bírják egymást úgyhogy ez is rősség, és minden nap felhívom majd...:)


22-L

2012. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem megszakadt a kapcsolatom az érettségi után a barátnőimmel, egy ideig tartottuk, de aztán szép lassan alig beszéltünk, más suliba mentünk új embereket ismertünk meg, nem volt időnk találkozni stb, és eltávolodtunk egymástól:/ sőt nekem ált suli után is megszakadt a barátságom a legjobb barátnőmmel pedig megfogadtuk h nem fog megtörténni,de nem így lett:S

am szerintem az ilyen esetek többségében megszakad a kapcsolat, vagy ha nem, akkor is megváltozik vmilyen szinten, nem ugyan olyan marad mint volt.

19/L

2012. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha igazi barátnő,akkor nem fog hanyagolni,legfeljebb lesznek más barátai és ritkábban fogtok találkozni.

Nekem inkább ennek az ellenkezőjére van példa.Engem folyton lecseréltek.De azok nem is voltak igaz barátok és nem is kár értük.

Kicsit off,de ezt most muszáj leírnom,annyira vicces:)Volt egy nagyon jó barátnőm,akivel gimi alatt végig jóban voltunk.De amikor mindketten tovább tanultunk másik irányba,a csaj rászokott a nagyotmondásra.Mindig azt csinálta,hogy eltűnt egy időre,én olyankor pocsékul éreztem magam,majd amikor már kezdtem túltenni magam rajta,akkor keresett.Ilyenkor előadta,hogy neki mennyire megváltozott az élete,van pasija,mostmár kevesebbet fog ráérni SAJNOS,van munkája is,vehet magának új ruhákat,király élete van.Ez tartott egy hétig,utána megint a régi lett minden.És így ment ez állandóan.Ennél már csak az volt viccesebb,amikor tényleg lett barátja.Na,akkor minden nap felhívott hencegni,mert a kis ravasz tudta,hogy nekem nincs senkim és akkoriban ez nagy fájdalmat okozott.Aztán 1 hónap múlva,amikor már nem vettem fel a telefont és nem reagáltam a hülyeségeire,kiderült,hogy az a hűdejópasi egy középkorú,büdöslábú,elvált,iszákos,sörhasú ember:DDDDPersze,hogy nem maradtak együtt.És ugyanez volt a munkával,mindennel.Azóta már nem keressük egymást,de nem is hiányzik.Ez nem barát.

2012. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!