Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért csinálnak nagy ügyet...

Miért csinálnak nagy ügyet némely lányok a fürdésből? Hogy felöltözve mennek tusolni, és felöltözve jönnek ki, be nem nyithat senki, amíg ők fürdenek, miért?

Figyelt kérdés

13-19 év közötti lányok


Némelyik otthon is ezt csinálja, szégyellősködik anyja, testvérei előtt. Ugyanezek a kollégiumi vagy tábori tusolóba úgy mennek, hogy megvárják, míg mindenki megfürdött már, és magukra is zárják az ajtót, egyedül befoglalnak egy négyszemélyes tusolót, vagy ha mégsem zárják be, és valaki benyit, akkor sikoltozni kezdenek, meg olyanokat kiabálni, hogy "Bocs, fogalt!", mikor van még három szabad hely. És amíg mindenki más törölközőben vagy fürdőköpenyben flangál a folyosón, ők tetőtől talpig felöltözve mennek fürdeni és jönnek a fürdésből. Nem, pizsamában, hálóingben ki nem mennének a folyosóra, és öltözni sem öltöznek egymás előtt (egy szobában hárman vagy négyen laknak), hanem elvonulnak a tusolóba öltözni. MIÉRT?


2013. jan. 23. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok és így sem öltözöm a szobatársam előtt.. Nem magam miatt, hanem miatta.. Nem akarom zavarba hozni a meztelenségemmel..Ha ő átöltözne előttem lehet utána én is vállalnám már..
2013. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert szégyenlősek, ennyi. Miért nem őket kérdezed meg, ha ennyire érdekel?
2013. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez lenne a normális. Meztelenül nem illik mások előtt járkálni!
2013. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
19 éves fiú vagyok, de én sem egy szál f.szban futkosok zuhanyozni, sem a koliban sem itthon. Jól nézne ki, ha anyám előtt lóbálnám a farkamat. Kolis zuhanyzóban még nem gond ha valaki bejön, még akkor sem, ha nem zárható mindegyik zuhanyfülke, mert az egy zuhanyzó, ott természetes, de a folyóson hadd ne riszáljam már végig a pucér valagamat.
2013. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam részéről:

-azért, mert senki ne bámulja a meztelen testem, ez magánügy, ellenkező nemű főleg ne (pl. voltam olyan táborban is, ahol nem volt külön női szárny zuhanyozásra, na ott pláne nem fogok egy szál semmiben flangálni a pasik előtt)

-nem is szép a testem, nem fogom megkockáztatni, hogy a szerencsésebbek szekáljanak engem a hátam mögött, így is a béka segge alatt van az önbizalmam

-nem szeretek másokkal egy légtérben (válaszfal nélkül) tusolni

-öltözés ugyanez... sztem egészséges, normális dolog az, hogy nem akarom, hogy bámulják a testem öltözés közben


Azt mondjuk én sem értem, miért ciki pizsiben kimenni a folyosóra, ha csak WC-re vagy tusolni mennek ki.

2013. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Most már az is baj ha valaki erkölcsösen viselkedik....máskor meg megy a duma h "jajj minden nő r.banc".....na ez a szánalmas.....ha van sapka az a baj, ha nincs akkor meg az......röhej
2013. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Mellesleg mások előtt valóban nem illik meztelenkedni!

Mégis hol nőttél fel, hogy ezt nem mondták el neked, cigánysátorban????

2013. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 TappancsMancs ***** válasza:
Elsősorban egyéntől függ hogy mennyire szégyenlős, ebben széles a skála. Másik az adott helyzet, a környezet jellege és azok szokásai és stílusa e téren. Otthon teljesen pucéran kevésbé, nyaraláson vegyes zuhanyban jó barátok között megint más. Az egyéntől és a társaságtól függ.
2013. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

A fürdőszoba használat közben teljesen privát terület.


A WC-re se nyitsz rá senkire sz*rás közben a benzinkúton.


Ha a fürdőben van a WC, persze, jöjjön be, végezze el a dolgát de ne bámuljon! Azért írom ezt, mert sok a paraszt (családon belül is), aki bámul, nem is zavartatja magát. Ha meg rájuk szólsz, még nekik áll feljebb.

2013. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tudtok ti olvasni, kedves emberek? Mert olybá tűnik, hogy nem.

Én egy szóval sem írtam, hogy bárki is meztelenül menne a folyosón, és nem, nem cigánysátorban nőttem fel, és senki sem bámulja a másikat, hanem lehetőség szerint fürdene vagy kezet mosna.


Nem meztelenkedést írtam, hanem azt, hogy ezek a lányok törölközőben/pizsamában/fürdőköpenyben nem mennek ki a folyosóra.

És szerintem nem az a paraszt, amelyik benyit a tusolóba, hanem amelyik egyedül befoglalja az egészet félórára.


És, hogy miért nem őket kérdezem? Feltételezem, hogy itt az oldalon is vannak hasonló jellemű lányok. Nyilvánvalóan ugyanazokat a válaszokat kapom tőlük is.

2013. jan. 23. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!