Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem köszön el tőlem...

Miért nem köszön el tőlem szinte senki facebookon? Ennyire semmibe néznek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 21:37
 1/5 anonim válasza:
Szarnak rád, ez van. He-he
2012. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ami azt illeti én sem szoktam elköszönni szinte senkitől fabebookon. Az ok nagyon egyszerű. Legtöbbször egyikünk sem lép le, hanem csak kifogyunk a témából, egy olyan embertől pedig nem akarok elköszönni akiről nem tudom hogy elmegy-e vagy még kérdezni akar valamit. De ha rögtön utána lelépek vagy tudom hogy ő megy el akkor azért szoktam.
2012. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A facebook nem alkalmas színtér normális, emberi kapcsolatok kialakítására és ápolására. Gondolom nagyon fiatal vagy még. Felejtsd el a facebookos több tíz vagy akár száz álbarátodat, és keresd az igaziak társaságát. Menj le játszani velük, legyenek közös programjaitok és köszönjetek el egymástól személyesen egy átfocizott este után.
2012. júl. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ha nem dugunk, mi a francért válaszoljak még?
2012. júl. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat olyan is, hogy megszakad a net vagy váratlanul el kell menniük. Ezt te nem tudhatod.
2012. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!