Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon gáz ha nem fürdök le?...

Nagyon gáz ha nem fürdök le? (2 napos verseny)

Figyelt kérdés
A helyzet nem egyszerű. A lényeg hogy lesz egy kétnapos vereny, tehát egy éjszakát koliban fogunk tölteni. Na már most, én nem akarok kisbőröndöt vinni, mert közben meg találkoznék is vkivel, és bőrönddel sehova nem tudnánk menni. Viszont nincs más táskám, amibe belefér a törölköző is, csak a kisbőrönd, másban nem fér el. Viszont a versenyre pénteken megyünk, fél öt körül, és előtte úgyis zuhanyzok, meg hajat is mosok, szóval most az az egy éjszaka nagyon gáz, ha ott nem fürdök? Szombaton már amúgy is jövünk és akkor tudok itthon már zuhanyozni :)

2013. jan. 23. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Nem gáz. Én pl az egész gólyatábor alatt nem fürödtem anno, mert olyan állapotok voltak abban a zuhanyzóban, ami egyébként kint volt a francba, hogy nem vitt rá a lélek.

Nem lesz az ember olyan könnyen koszos és büdös, mint azt gondolják. Befújod magad, és el van intézve. Fogmosásnak vigyél rágót.

2013. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem gáz, én már egy hete nem fürödtem.
2013. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
93%
és?! én meg kettő...a rekord 1,5 hónap:D
2013. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két napnál tovább én nem nagyon bírom a nemfürdést.

33/F

2018. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!