Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Anya miért haragszik azért,...

Anya miért haragszik azért, ha a 3-4 napos kaját kiborítom, és? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Naponta hoz anya 'konyhai' kaját, mert nem főz. A megmaradt, régebbi ebédeket, amiket már nem eszünk, műanyag dobozokba, flakonokba teszem át, és a kuka mellé leteszem, hogy a hajléktalanok elvigyék megenni.


Van, hogy anya az aznapi kaját kiborítja, mert másnap frisset hoz, ha nem esszük meg. Azt mondta erre anya, hogy a hajléktalanoknak csak a pénz kell a piára.


18l



2012. szept. 30. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem jól teszed, hogy kiteszed a hajléktalanoknak az ennivalót. Ahogy Ti nem vagytok egyformák az édesanyáddal, úgy nem egyformák a hajléktalanok sem: van köztük aki iszik és van aki nem.
2012. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Biztos probal sporolni. Amugy nagyon rendes toled, hogy kiteszed nekik!
2012. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, spórolunk, ahol tudunk, de szinte minden este lehúzza a wc-n a megmaradt levest, vagy főzeléket...
2012. szept. 30. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Mi nem tudhatjuk, hogy miért haragszik...

Szerintem is jól teszed, de anyukád fejébe nem látok bele. Miért nem tőle kérdezed meg ezt?

2012. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha az édesanyád lenne a hajléktalanok helyében, akkor szerintem másképp állna hozzá ehhez.
2012. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én sem látok bele, rákérdeztem, és erre mondta azt, hogy ' hajléktalanoknak csak a pénz kell a piára'
2012. szept. 30. 20:46
 7/10 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz akkor vele. Dugd el, a "becsomagolt, palackozott" ételt, és add te oda nekik. Vagy mutass neki 1-2 videot, képet, hogy hogyan is élnek ők ott. Azért isznak mert más boldogságuk nincs. A hajléktalanok sem szólnak bele egy mezei polgár életébe, hogy mire is költi a pénzét.
2012. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Lehet fél hogy "odaszoknak" a hajléktalanok. Mivel megszokják, hogy ott a kaja, minden nap oda járnak. Én se örülnék neki, ha minden nap hajléktalanok lennének a házam előtt. Egyébként én is utálok kidobni akármit is (kaja, ruha, megunt/nem használt cuccok), mert tudom, hogy másnak ennyire se futja,és talán örülnek annak, amit "kapnak".
2012. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te csinálod jól! Sok hajléktalan piál ez igaz, de azért még esznek is, nem levegőből élnek. Ha nem pénzt kap, hanem kaját a hajléktalan, akkor örül neki és megeszi. Nyugodtan csináld továbbra is, hogy kiteszed nekik. Gondolom eddig sem maradt ott a kaja a kuka mellett.... Anyukádnak meg mondd el, hogy nem jól gondolja!
2012. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bence_ ***** válasza:
100%

Nálad a pont! :)

Jól csinálod. Ha ez csak embernek is örömet okoz, akkor már megérte. Hajléktalannak is van lelke (nem csak gyomra) és jól esik neki, hogy valaki gondolt "rá" is.

2012. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!