Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért bántják azokat akik...

Miért bántják azokat akik gondokkal küzdenek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy a sok bajjal és gondal kűzdőket mindig bántják,mégegyet belerúgnak.

Mi ennek az oka?


2013. jan. 30. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretik a nyavajgókat.
2013. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha nem nyavajog az illető????
2013. jan. 30. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert jólesik nekik "belerúgni"a másikba,aki már amúgy is a padlón van!Egyébként én se tudom,nagyon érzéketlenek az emberek manapság,és csak magukkal törődnek.
2013. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor azért mert gyengék, ezért könnyű beléjük rúgni. Viszont ezzel másoknak önbizalmat adnak. Szóval hasznos tagjai a társadalomnak.
2013. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos, ez így van, mert széthúznak az emberek, illetve nem törődnek a másikkal manapság. Az empátia egyre halványul.

Elég, ha beleolvasol egyik-másik segítségkérő, tanácsadó oldalra, pl. a "Munkahelyi(t)error"-ba: egymás után jönnek a rosszindulatú, okoskodó hozzászólások.

2013. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan hajlamosak a náluk gyengébbeken levezetni a szorongásaikat. A gondokkal küzdők nem tudnak visszaütni, így gyakran ők válnak céltáblává. Ez egy rendkívül komoly probléma, sajnos.

A gondokkal küzdőket felkarolni kéne, nem lábtörlőnek használni. Én mindig felkarolom őket, gimiben is mindig barátkoztam a gondokkal küzdő osztálytársaimmal, azóta is mindig keresem az ilyen embereket, hogy segíthessek rajtuk. Leírhatatlan érzés segíteni másokon. Csak azt tanácsolhatom, hogy segíts minél több emberen, akin csak lehetőséged van segíteni.

2013. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Többnyire a bántók is bántottak, és jobb híján így vezetik le a sérelmet. Továbbadják. A fő ok a butaság. Vélt vagy valós sérelem érte, az zavarja. Visszavágni nem tud, keres valakit, akit ő bánthat, hogy sikerélménye legyen.
2013. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert akik abban a hiszemben élnek, hogy folyamatosan bántják őket, felvesznek egy olyan belső mentalitást, ami azt eredményezi, hogy egyre többet bántják őket, ezzel igazolva saját szerencsétlenségüket.
2013. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!