Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok segíteni (jó tanulók...

Szoktatok segíteni (jó tanulók) tanulni azoknak az osztálytársatoknak, akik nem a legokosabbak, de a legjobb barátotok?

Figyelt kérdés
Leginkább lány és fiú baráti kapcsolat érdekelne a leginkább! Ha szoktatok segíteni, akkor hol és hogyan?
2013. febr. 1. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok olyan jó tanuló,de mikor az voltam segítettem a fiú barátaimnak(is).Hogyan:Ha nem értett valamit szólt és én elmagyaráztam neki,vagy megbeszéltük hogy mikor jöjjön át vagy valami hogy elmagyarázzam.Nem voltak ők sem buták hogy ha magyarázom többször és érthetően akkor sem értik.Csak volt 1-2 olyan tanárunk aki nem magyarázott olyan érthetően.Hol:Szinte bárhol.Iskolában,utcán,pizzázóban,fagyizóban,nálam,nála,játszótéren stb...
2013. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!