Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van-e valamilyen nagyon...

Főzős Laci kérdése:

Van-e valamilyen nagyon pozitív tapasztalatok nagyáruházi eladóval kapcsolatban (Baumax, Metro, Tesco, Praktiker) stb?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Baumaxban kétszer találkoztam valóban hozzáértő és lelkes eladóval. Az egyikük kifejezetten jófej volt (egy idősebb bácsi), sokat segített és korrektül elmondta a véleményét az árukról.

Media Markt-ban nagyon pozitív ugyan nem volt, de átlagosan hoznak egy viszonylag jó színvonalat, segítőkészek és nem feltétlen a legdrágábbat ajánlják. A pénztárosok mondjuk már kevésbé felkészültek, de semmi negatív nem volt.


A többi nagyáruházról már nem igazán tudnék kifejezetten pozitívan nyilatkozni... egy műszaki áruházból jöttünk már ki úgy, hogy eldöntöttük soha egyetlen áruházukba be nem tesszük többet a lábukat, olyan szinten sikerült egy semmittevő és abszolút hozzánemértő bandát összehozniuk egy boltjukba. (De tényleg olyan volt az egész bagázs, hogy már röhögtünk kínunkban)



Fressnapf nem tudom nagyáruháznak számít e, de ott eddig csak jó tapasztalatom volt, tényleg olyanokat vesznek fel, akik értenek az állatokhoz és akikkel beszéltem nagyon segítőkészek voltak és kifejezetten lelkesek.

2013. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Baumaxban rendesek, Obiban (Újpest) a biztonsági őr segített, mert értett hozzá.

Bricostore gáz volt,

Praktiker átlagos.

2013. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!