Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért változhatott meg?

Miért változhatott meg?

Figyelt kérdés
Nemrég eljöttem a munkahelyemről, mert volt egy nagyobb konfliktusom a főnökkel, aminek a kollégám is fültanúja volt. A kollégám pár hónapja jött hozzánk, de nagyon jó, már szinte baráti kapcsolatban voltunk és mivel nincs sok barátom, örültem neki hogy sikerült még egy normális emberrel összeismerkednem. Érzékeltem ugyan hogy nagyon tetszettem neki, és ő is szimpatikus volt nekem, de természetesen csak baráti kapcsolatot tartottam vele, mivel van párom. Amióta eljöttem onnan,emberileg tartja tőlem a távolságot. Mondtam neki e-mailben hogy szeretném tartani vele a kapcsolatot ezután is, és mondta hogy ő is,mert az hogy már nem dolgozom ott, az nem kizáró ok. De nem ugyanúgy viselkedik velem, úgy érzem mintha neheztelne valamiért rám, de ő persze azt mondja hogy nem neheztel. 1-2 tőmondatban válaszol az e-mailjeimre, szóval erőltetett a levele és magától nem ír nekem. (Még mielőtt támadna valaki, nem szeretnék tőle mást, csupán egy baráti kapcsolatot, és rosszul esik, hogy nem tudom hogy mi van!)Sok embert veszítettem már el, úgy, hogy különösebb magyarázatot nem kaptam. Valakinek van valami ötlete mi lehet a viselkedés oka?
2013. febr. 7. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán mert fáj neki, hogy van párod és nem lehet veled, és inkább el akar felejteni..? Te írtad az elején, hogy tetszel neki nagyon. Akkor érthető miért nem akar barátkozni
2013. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!