Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy változhatott meg ennyire...

Hogy változhatott meg ennyire a barátom?

Figyelt kérdés

Barát barátról van szó én is fiú vagyok.

Na szóval volt egy elég csendes igaz barátom, barátságos mindenkivel nyitott, és tényleg igaz barátom./Nem akarom leírni,hogy volt/

3 éve én kimentem külföldre tanulni, akkor még 18 évesek voltunk,eltelt 3 év, visszajöttem és teljesen más lett a barátom,velem ugyan úgy rendes,csak kicsit akadozik a téma mert már rég találkoztunk, de nem is ezzel van a baj hanem itt mentünk a városban a kocsijával ami egy szép új BMW, meg kérdeztem,hogy hogy sikerült ez az autó és az mondta,hogy alkalmi munkákat vállalt és összejött a pénz (De nem vagyok hülye, nagyon drága autónak látszik ilyen nem jön össze alkalmi munkákból)

Aztán mentünk majd találkoztunk néhány új barátjával akiket a távollétem alatt szerzett, ezzel sem lenne gond de ezek az emberek mind ilyen drogos,maffia-gengszter embereknek látszanak.

Igazából facebookon már láttam,hogy mennyit változott külsőleg a barátom, teljesen kigyúrta magát mint azok akikkel barátkozik, ez nem annyira lepett meg, csak mikor láttam,de ez nem volt új dolog most, de régen a rasszizmusa nem ismert határokat, most meg romákkal barátkozik.

Nekem nem ezzel van a gondom hanem,hogy valószínűleg nem tiszta már, az alkalmi munka lehet,hogy igaz,de hogy nem legális abba biztos vagyok.

Most teljesen olyan mintha egy másik embert ismertem volna meg, igaz,hogy velem ugyan úgy viselkedik,de egyébként 360 fokban változott.

Tudom,hogy már szinte semmit sem tehetek azért hogy újra a régi legyen, de nektek mi a véleményetek,mi miatt változhat ekkorát egy ember?


2011. aug. 25. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
pénz miatt...
2011. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki valtozik. Valaki jora, valaki rosszra. Ha meg van kedved, gyomrod baratkozni vele, foleg hogy sejtesz illegalis dolgokat, akkor tedd, mert azt irod, hogy veled rendes, stb. ha nem igy erzel, akkor hagyd.
2011. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

No igen, rájött, hogy ha pénze van, övé a világ. Viszont nekem nagyon furcsa, hogy igaz barátodnak nevezed, miközben 3 évig nem is beszéltetek, hiszen nem tudtál róla semmit sem. Akkor mégsem annyira igaz barát, különben tudod róla, hogy mi történik az életében, nem(levél, mail, telefon, videochat)?

Ennek fényében igazából nem tudom, mire számítottál. Akár meghatározó is lehetett az életében az, amikor elmentél, mert már nem volt mellette olyan ember, aki megmondja neki, hogy ebbe a drog bizniszbe nem kellene belevágni, mert probléma lesz. Évekig nem beszéltetek, más barátai lettek fontosak az életében, akik belevitték a rosszba.

2011. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne konfrontálódj vele semmiképp sem. Arról azért jobb volna megbizonyosodnod,hogy tényleg ő is a barátjának tart-e téged.

Nem feltétlenül gyilkos és rabló, akinek van köze külsőre kicsit gázosabb emberekhez. Szóval nem tudhatod tényleg mi folyik az ő hátterükben.

A lényeg,hogy te ne keveredj semmilyen bajba,a barátoddal meg maradj normális,amíg ő is normális veled.


Szerintem a mai fiatalok nagyrésze ismer kicsit furcsább alakokat,nem újdonság ez már manapság.

Sok olyan van,aki tényleg külsőre gengszter,láncok,bmw,izompóló,tetoválások,aztán mégsem az.Sose lehet tudni...

2011. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
360 fokban nem változhatott, te biztos 180 fokot akartál írni. A gyerektől távol tartanám magam egyébként amíg bele nem rángat valami sz*rba... nekem is van egy ilyen "barátom", de nagyon ritkán beszélünk már. néha felhív hogy mi a helyzet és ennyi. én nem keresem.
2011. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!