Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti ilyen esetben adtok/adnátok...

Ti ilyen esetben adtok/adnátok borravalót?

Figyelt kérdés

Kuponnal járok IPL szőrtelenítésre, így az egész összeget el kellett utalnom előre, még mielőtt először mentem volna.

Ti adnátok vagy adtok ilyenkor a kezelésekkor borravalót? Aki kezel, az övé az egész kozmetika, így nem feltétlen gondolom, hogy kéne. Az egész borravaló dolgot hülyeségnek tartom, sose tudom, hogy kinek illik adni, kinek nem..Jó lenne tudni, hogy hányan adnak, mennyire "várja el". Egyébként az egész kezelés kb 20 perc.

Előre is köszönöm a véleményeket!



2013. febr. 12. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem.
2013. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem adnék.
2013. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Borravaló az alkalmazottnak jár, nem a tulajdonosnak. Legalábbis amerikai könyvekben így olvastam.

A tulajdonos szabjon olyan árat, amit kapni akar.

2013. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!