Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy nőnek mennyire illendő...

Egy nőnek mennyire illendő bemenni a férfi wc-be?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha hosszú a sor és sietnék vagy tényleg sürgős lenne feltűnés keltés nélkül bemehetek a férfi wc-be is nőként? Természetesen nem nézegetnék senkit.
2013. febr. 16. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem illik sehogyse.
2013. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 intrepid ***** válasza:
Nem illik bemenni, de szükség törvényt bont. A beszólásokra viszont számítanod kell. Ha plázafélében teszed, akkor kiszámíthatatlan, hogy a biztonságiak hogyan reagálnak. Nem a nagy eszükről híresek, lehet, hogy ez kiverné náluk a biztosítékot.
2013. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem illik. Ennek ellenére sok nő nem zavartatja magát. Persze ha egy férfi menne be a női wc-be, ők lennének kiakadva, mert biztos egy perverz állat.
2013. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Csak annyira,mint az asztal közepére sz@rni.
2013. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elvileg sehogyan sem, ám már előfordult, hogy színházban simán bementünk.

A női wc előtt vagy 30-an álltak, a férfinél senki, így egyikünk bement, a másik kint maradt, és az odatévedő pasikkal ledumálta a dolgot - akik többnyire megértő mosollyal fogadták.

2013. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha színházban csengetnek, a férfiból már egy órája mindenki kijött, a nőinél áll a sor, persze, menjenek be a nők.


Egyébként tahóságnak tartom a fentiek folytán.

2013. febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem illendő, a legtöbben mégsem zavartatják magukat.
2013. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem a legjobb dolog,de még mindig inkább a férfi wc,mintsem az utcán bámulják a seggem. ;)
2013. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én párszor előfordultam már férfivécében, nőként, leginkább véletlenül...kerestem a vécét, és valahogy olyan hülyén volt a bejárat, azt hittem, a nőiben vagyok. aztán volt olyan is, hogy hosszas sor mindkettő előtt (már, a vécék előtt kint állt a sor a kocsmában, mert a vécék maguk csak egy pici helyiségben vannak,szóval bemész az ajtón, jobbra férfi, balra női. és ott kb. koedukált volt a sor, mindenki ment oda, amelyik szabad volt..
2013. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!