Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek nem furcsa, hogy...

Szerintetek nem furcsa, hogy a pasik pisilés után nem törlik meg?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 17:35
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
32%
Mindenki kamuzik aki aztmondja hogy megtörli.Vagy aki mégis az meleg és a kis retiküljében elő van készítve a kis törlője.Hagyjuk már......
2013. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%
És hogy törlitek még a piszoárnál?
2013. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 mustafa33 ***** válasza:
50%
Na ezért nem szeretem a piszoárt. A puha papír viszont valóban ragad. Az olcsóbb nem.
2013. febr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
0%
hat igen nagyapaink is torulgettek,higenia,egeszseg....stb es ezert van most annyi nemibetegseg
2013. febr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Egy csomó nő se törli meg abba megnyugodhatsz
2013. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Boram válasza:
55%

Ahol lehet megtörlöm!

1. higénikus ,az alsónadrág is tiszta.

2. a helységet sem koszolod össze.


Persze az igazi macsó csak széjjelrázza, mondván úgyis az asszony takarítja a WC-t

2013. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Motorman válasza:
63%
Mindig van nálam papír zsebkendő, egy felet szoktam beáldozni erre a célra. Egyik kezemmel "kifejem" a csőből, a másikkal közben a többszörösen összehajtott papírt rászorítom a kimenő nyílásra. Egyszerű...
2013. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
28%

Ennyi Marhát !

Nem ismeritek ezt az aranyszabályt : Hiába rázod,az utolsó csepp mindig a gatyában marad !!!?

Amugy a kérdezőnek :ha zavar,nyald tisztára !

2013. febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Boram válasza:
77%

Ja jöhet a mínusz de majd a valóságban - nem is értem hogy nem ciki amikor - az ilyen majmok észre sem veszik és szép pisifoltos nadrágban szaladgálnak, mint az óvodások.

Igen néha még a vékonyabb öltönynadrágon is átüt.

Sajnos azóta egyéb területen sem fejlődtek.

Biztos menő amikor a barátnője a pisifoltos alsónadrágjait látja, vagy a miniszólók többségének még mindig a mama mossa?

2013. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%
Ha otthon van "dolgom" hátratett kézzel is tudok fütyülni ha kész vagyok meglóbálom a pecsemet így ráfröcskölődik a csempére nadrág föl oszt Isten veled János vitéz! Máshol persze manuálisan kezelem a hatlövetűt.
2013. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!