Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért utálom, amikor a buszon...

Miért utálom, amikor a buszon hallják mások, hogy mit hallgatok a headset-en? Hogy lehetne erről leszokni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a zenét, nélküle elaludnék a buszon.


Lágyabb rockot hallgatok, ez zavar engem, hogy mások engem kibeszélhetnek a hátam mögött, például hogy mennyire gyenge lehetek (belülről). Pedig kívülről nem annak nézek ki.

Néha felmérem a buszon, hogy milyen hangosan szól a fülesem, és ha 30 cm-ről hallani a zenét, akkor lejjebb veszem. Meg amikor kanyarodik a busz, akkor is lejjebb veszem, nehogy meghallják, mert egyszerűen zavar.


Valahogy le lehetne erről az idegeskedésről szokni?

Mások is szokták hangosan hallgatni a zenét, ez engem még akkor sem zavar, ha hip-hop (kivéve amikor a cigányok headset nélkül maxon hallgatják a cigányzenét).


Egyszerűen csak e idegesít, hogy mások kibeszélnek a zeném miatt:


http://www.youtube.com/watch?v=Q66u6B3I48Y

http://www.youtube.com/watch?v=g8yWPPue4oQ



2013. febr. 27. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tök zavaró a hangos zene, én mindig csúnyán nézek arra, aki így hallgat.
2013. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező.Tök ugyan ez van nálam is!Le és fel hangosítom!Engem is zavar!Bár jó szerintem a zenei izlésem,mégis gáz nekem ha meghallják hogy mit hallgatok
2013. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy van, aki lehalkítja. Én személy szerint attól kapok agyf@szt, ha a más zenéjét jobban hallom, mint ami az én fülesemben megy...
2013. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekel téged, hogy ki mit gondol a zenédről? Úgysem tudsz olyat hallgatni, amit mindenki szeret. Hallgasd azt, amit szeretsz.

Én például "ciki" tuc-tuc butikzenére szoktam futni, tuti, hogy a mellettem lévő futópadon is hallják, mert minél hangosabb, annál jobb futni rá. De nem érdekel mit gondolnak. Amúgy Nirvanan és Metallicán nőttem fel, de futni Sharam Be the change c. számára a legjobb. Ez van :)

2013. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem így értettem.

Azért az már nekem sem esik jól, ha mellém ül egy rapper gyerek, és miközben rockot hallgatok, freestyle szöveg megy rá.


Az a baj, hogy már annyira lehalkítom, hogy már én is alig értem a szöveget. A kanyarokban meg még jobban.


Én örülök, hogy mások örülnek nekem, de ez már kezd betegessé válni. Még legalább 2x hangosabbra lehetne tekerni, és még talán akkor hallaná meg a mellettem ülő az első dobütést.

2013. febr. 27. 23:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Basszus azt hittem csak én vagyok ilyen hülye. Ugyan ezzel küzdök kedves kérdező! De ez szerintem valamilyen fóbia lehet. Nem hiszem hogy sokat lehetne ellene tenni. :)
2013. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja,de akkor is le kell halkítani,ha megáll a busz:)Jó hogy nem vagyok egyedül!Sok hüe miatt érzem gáznak,ha nem néznének rám olyankor,mint egy E.T-klónra akkor nem zavarna!De persze nem üvöltetném
2013. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én meg screamot, elektronikus rock zenét, hardcoret meg hasonlókat szoktam hallgatni buszon. és pont nem érdekel ki hallja, meg mit gondol róla. ajánlom te is tégy efféle képp.
2013. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is azt hittem, hogy csak én vagyok ennyire beteges...

Azért jó lenne megszabadulni ettől.

És én amúgy sem akartam, nem akarom, és nem is fogom akarni max-on hallgatni a zenét, mert azért nem akarok megsüketülni, és másokat sem akarok zavarni.

2013. febr. 28. 16:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cserélj fülhallgatót. Vannak az úgynevezett agybadugós fülesek, ott aztán kifelé szinte nulla ami kihallatszik, plusz te se hallod másét.
2013. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!