Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Akik poént csinálnak a leszidá...

Akik poént csinálnak a leszidásból, vagy felelösségre vonásból, azok melózni hogy fognak?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim néhányan lazán veszik a sulit, és ha a tanár elkezd velük vitatkozni, vagy inkább úgy mondom, hogy számon kérni, hogy "te hol voltál az én óráimról? Két hete nem láttalak! Miért nem írod meg az esszét? Be fogod adni még ebben az évben?"

Akkor Ők poénosra veszik, hogy "hát, izé, elaludtam... mert annyit tanultam tanárnő órájára... hahahahah" ilyenkor nagy röhögés, főleg a barátaik közül.

Vagy a "Te azt hiszed át foglak így engedni év végén, bejössz, röhögcsélsz itt az órámon, és akkor adjam meg a kettest? Nem gondolod komolyan..." Erre jön a "jó van már, haggyon már na!" megint röhögés...



Na az ilyen reakcióval hogy fognak munkát kapni? Gondolom a főnök nem szereti ha flegmáznak vele.

Erről le fognak ezek szokni?



2013. márc. 1. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem. A kamaszok mindig is ilyenek voltak. A mai világban meg úgyis csak a kapcsolatok számítanak az álláskeresésnél, az hogy ki milyen tanuló volt, milyen papírja van, teljesen háttérbe került.

Anyáméknak pár hete volt az érettségi találkozójuk, és elmondásuk szerint a legnagyobb gyökereknek lett jachtjuk és nyaralójuk Korzikán. Ez van.

2013. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a hozzá állással vagy ők lesznek a jövő hajléktalanjai vagy segédmunkás pl útkaparó lesz belőlük.

Egyik ismerősöm is kb ilyen féle most Tescos árufeltöltő.

2013. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd meglátják, ha első munkahelyükön az első késés miatt páros lábbal rúgják ki (hacsak nem protekciósok).

Vagy benő a fejük lágya.

Vagy csak útmunkásnak veszik fel.

2013. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval!A mai világban elsősorban a kapcsolatok számítanak,a többi le van sz.rva!Szemét világ!
2013. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem sok olyan ismerősöm van, akiknek anyuci vagy apuci a vállalkozó, sok kapcsolattal, protekcióval beteszik a fiuk, lányuk fenekét jó munkahelyre, de ott se csinálnak semmit, van mikor be se mennek dolgozni. Bezzeg az, aki keményen megküzdött azért a munkáért, és késik kb. 5 percet mert éppen dokinál volt, már ki is rúgják. Ja, és sajnos a kreténeknek áll a világ, minél több hülye áll mellettük annál jobban haladnak előre, miközben semmit se csinálnak. Sajnos. Még a jogsijukat is a szülők vették meg... És eközben a valódi munkaerő, tehetség, eszes emberek a süllyesztőben végzik.
2013. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem akik ilyen osztálytársaim voltak, azok most alkalmi munkát végeznek, parkolóőrök, pizzafutárok, munkanélküliek, stb... Szóval dolgozgatnak, de semmi fontosat nem bíznak rájuk. Vagy anyuci nyakán lógnak még 1-2 évig...
2013. júl. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!