Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért bánnak így velem?

Miért bánnak így velem?

Figyelt kérdés

2011 òta jàrok be egy munkahelyre, ha szòlnak, hogy szüksèg van ràm. Minig megdícsèrnek, hogy milyen ügyes, komoly làny vagyok, az 'ùjak' nem hiszik el, hogy hàny éves vagyok (fősulisnak gondolnak)

Nyàron nem engednek a napon dolgozni (amikor mondtam, hogy màrpedig menni akarok, odajött pàr sràc, megsimogattak, hogy nincsen semmi baj, keresnek màs dolgot, amit csinàlgatok).

Nem vagyok az a tipikus aranyos, 'nyàvogós' làny. Csinàlom a dolgomat, amire megkérnek, szeretek velük dolgozni.


Azt èrzem, hogy èn vagyok a 'kicsi', akit 'babusgatnak' (tèny, hogy 'kicsi' vagyok, 160 cm).


Mièrt ilyenek?! :( :D

19l



2013. márc. 4. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod, de komolyan.... :) "Fősulisnak gondolnak" - ahogy írod, 19 vagy, jó esetben az ember ilyenkor már fősulis :DDD
2013. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, amíg keresnek mást a napon gürcölés helyett, addig teljesen rendben van! :)


Mivel a szándék meg van benned, így szerintem dícséretes mindkét oldalról! :D


A férfiak nőként kezelnek, de Te sem rettennél el a munkától!

2013. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!