Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szokás valakit félóra...

Miért szokás valakit félóra alatt 8x felhívni?

Figyelt kérdés

Le volt némítva a telefonom, és nem vettem észre, hogy egy ismeretlen szám fél óra alatt 8x hívott fel. És visszahívtam és nem vették fel..

Miért?

Lehet véletlen hívtak fel NYOLCSZOR!?

Mit akartak vajon?

Egy nap alatt nem hívnak 8x nem hogy fél óra alatt...



2013. márc. 11. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért? Nem tuggyuk.

Lehet véletlen hívtak fel NYOLCSZOR!? Lehet.

Mit akartak vajon? Passz.....

2013. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd a 9. hívásból kiderül, mert igencsak fontos lehetett neki.
2013. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem szokás, vagy nagyon el akart érni, vagy szórakozott. Ismeretlent meg minek hívsz vissza, ha nem vársz hívást?
2013. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát mert mondom ha 8x hívtak, csak fontos lehet bárki is hívott... azért gondoltam hogy visszahívom, legalább bele röhögött volna vmi telefoncowboy...
2013. márc. 11. 13:22
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha szórakozott valaki miért látható számmal hívott, és nem magánszámról?
2013. márc. 11. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos valami ügynök volt...
2013. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem megy egyszer volt olyan hogy reggel véletlenül otthon hagytam a telefonomat és este hatkor amikor hazaértem 40 nem fogadott hívásom volt és mindegyik ugyanattól a számtól! Máskor egy hónapban max 3-4 alkalommal bonyolítok telefonhívást most meg 1 nap alatt 40 nem fogadott hívásom volt. Biztos iszonyatosan fontos volt de nem hívtam vissza.
2013. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!