Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az orromból a csomagot hogyan...

Az orromból a csomagot hogyan tudom illedelmesen kiszedni?

Figyelt kérdés

Koszos helyen dolgozom ahol megtelik az orrom porral és nem ritkán több mint egy centis masszív fekete csomag jön ki az orromból de papírzsepivel lehetetlen kivenni mert akkora h. csak amikor a kisujjammal benyulok és hosszú a körmö azzal tudom csak kiszedni és utána mindíg elpöckölöm valamerre....

Néha otthon derülnek ki a turpiszságok mert nem mindíg veszem észre hogy van még benne és van h. csak kiesik....


2013. márc. 17. 18:31
 1/3 anonim válasza:
viselj a munkahelyeden orr vagy szájmaszkot, porálarcot, gázálarcot, és akkor annak szűrőiben gyűlik össze a kosz, piszok.
2013. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illedelmesen elfordulsz, és egy zsepivel kiszeded. Én is koszos helyen dolgoztam egyszer, tehát ismerős.
2013. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én faiparban nyomtam, körfűrésszel szemben, hát inkább ne mondjam mik voltak az orromban. Hála égnek csak 1 hónapot dolgoztam, többet nem is bírtam volna. valami maszk kellett volna.. te hol melózol?
2013. márc. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!