Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg sok fiatal drogozik?...

Tényleg sok fiatal drogozik? Állítólag 10-ből 7 meg 8. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Ez így nem pontos. 10 fiatalból 7-8 kipróbált már valamilyen drogot. Ez így pontos.

De ide beletartoznak azok is, akik egy buli alkalmával belekóstoltak a körbejáró füves cigibe. Na ezek a fiatalok szerintem pont annyira drogosok, mint azok, akik egyszer életükben megittak egy pohár bort, aztán rájöttek hogy nem ízlik és azóta nem ittak.

2013. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, az alkohol is drog, sőt a kemény drogok közé tartozik, míg mondjuk a marihuána könnyű drog. Ha ezt belevesszük, akkor még ennél is magasabb az arány, de mindjárt más megítéléssel.
2013. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok a koffein,meg a nikotin is drog,de nem tudatmódosító,bódító
2013. márc. 19. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
De az alkohol sokkal keményebb tudatmódosító mint a marihuána. A részeg ember milyen? Agresszív, vagy hülye. De gátlástalan, az biztos. Ha sokat iszik, akkor össze is hányja magát. A füves milyen? Nevetgél és hülyeségeken gondolkozik. Az alkohol a májadat hosszútávon tönkreteszi, és pusztítja az agysejtjeidet. A fűnek semmiféle káros hatása nincs a szervezetre. Akkor mégis miért az alkohol a legális? Mert azon van a jövedéki adó.
2013. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert az alkohol tudatszűkítő, a marihuána tudattágító. A társadalomnak pedig nem önállóan gondolkodó ember kell, hanem robot... és ezzel nem a marihuánát akarom favorizálni, gondolkodni anélkül is lehet.
2013. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a statisztikákban,mert nem pontosak.

Szerintem abban a 7-8 emberben van pár olyan is,aki csak kipróbálta.

Engem megkérdeztek egyszer egy buszpályaudvaron.Azt mondtam,hogy kipróbáltam kétszer a füvet,de többet nem fogok,más drogokat pedig még ki sem próbáltam.A kérdőívbe pedig azt írta,hogy drogozok.

Össze is szólalkoztunk emiatt,mert megjegyeztem,hogy ez így egyáltalán nem hiteles statisztika lesz.

Ő pedig kezeit mosva azt mondta,hogy neki ezt így kell csinálnia.

2013. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!