Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal feleség, idős férj, és...

Fiatal feleség, idős férj, és egy kisbaba? Tapasztalatok érdekelnének!

Figyelt kérdés
Leginkább olyan hölgyek tapasztalatait várom, akik jóval fiatalabbak a férjüknél (legalább 20 év vagy több...), és a baba érkezésekor a férj már túl volt az 50 éven. Nagyon szeretem a páromat,és jóval fiatalabb vagyok mint ő. Beszéltünk már a gyerekvállalásról is. Mások is vannak ebben a helyzetben? Nem aggódtatok előtte,hogy mi lesz 10-15 év múlva?
2012. aug. 10. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Én egy olyant ismerek ahol 35 volt a nő, és a férfi 55 volt mikor összeházasodtak. Van közös gyerekük. A nő kidobta a szenilis férjét, és szinte hajléktalanként él a volt férj, míg a nő a férfi lakásában az új batárjával.

Bár ez elég rossz példa, és szerintem a nő soha nem szerette a férfit.

2012. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha ilyet tett, biztos hogy nem szerette. Nálunk jóval több mint 20 év a korkülönbség. De én az életemet adnám érte,soha nem tennék vele ilyet...
2012. aug. 10. 22:41
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de azért remélem lesznek boldogabb történetek is! :)
2012. aug. 10. 22:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze nem is gondoltam rád, csak ez ugrott be. Különben szüleim között 12 év van és semmi gond.
2012. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha magunkat veszem alapul, 12 év az semmi..bárcsak annyi lenne, minden egyszerűbb lenne ... :/
2012. aug. 10. 23:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia

A húgom 22 éves a párja 54,van egy tündéri 1 éves lánykájuk. Szeretik egymást nem számított nekik a korkülönbség. Mindenki bántotta a húgomat(én is) hogy 16 évesen összejött egy 48 éves férfival aki az apja lehetne. A szüleim megtiltották a húgomnak hogy találkozzanak, 18 évesen elköltözött otthonról egy évvel később a szüleinknek is bemutatta a párját, először nem találták szimpatikusnak azt hitték/hittük hogy kihasználja a húgomat, végül is kiderült róla hogy rendes férfi és szereti az én hugicámat. Ezzel csak azt akartam írni hogy mennyi akadályt legyőztek és végig kitartottak egymás mellett. Szóval ha szeretitek egymást és biztosak vagytok magatokban akkor hajrá. Drukkolok:)

2012. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Annyira reméltem hogy vannak ilyen boldog történetek is :) Én kitartok, az biztos, bár még sok minden áll előttünk.De ha másoknak sikerülhet, nekünk is! Nagyon köszönöm! :) Várok még további válaszokat!
2012. aug. 10. 23:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm 27 éves, 25 évesen született meg a férjétől a kisbabája, a férje nem tudom, mennyi pontosan, de 50 körül. Van egy lánya az előző házasságából, aki 2 évvel fiatalabb a barátnőmnél.

Boldogok, senki és semmi nem állhat közéjük.

2012. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26 év korkülönbséggel van egy 2 éves lányunk. Vannak problémáink, de azok nem a korkülönbségből adódnak. Lányunkat imádja. És ami a jövőt illeti, de, aggódtunk. Viszont egy 30 évesnek is a fejére eshet váratlanul egy tégla, a jövőre sosincs biztosíték.
2012. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
12%
jó büdös f....a van neki, nem szégyelled magadat? Öregember kell? Öregember kell neked? Verje a f...t a szádba bele!
2015. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!