Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elég sok tetoválással, látható...

Elég sok tetoválással, látható helyeken (nyak, ujjak, alkar, stb. ) milyen munkahelyen lehet elhelyezkedni, hol nem kizáró ok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Ahol nem látszol, pl. raktárban, műhelyben. Vagy más fizikai munkán, ahol nem szükséges jó benyomást keltened, pl. kukás, hómunkás, utcaseprő.
2013. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2013. márc. 24. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Attól még lehetsz kukás :D
2013. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tetkó nélkül is alig kapni munkát, szóval kösd fel a gatyád!

Amúgy van egy televarrt női ismerősöm, ő romkocsmában dolgozik.

2013. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, gyári munkás, itt nem hátrány a tetoválás, de még itt is megválogatják az embert. Sok az előítélet a tetováltakkal kapcsolatban. Ha van egy tetoválással teli és 5 tetkó nélküli, akkor esélyes, hogy az utóbbi 5-ből fognak választani.

Nálunk az a szerencsés, hogy próbamunka alapján veszik fel az embert. Tehát csak a teljesítményt nézik, egyébként én is elég extrém külsővel rendelkezem, de itt a munkám számít. :)

Dolgoztam piaci büfében is, ott sem számított a külsőm.

2013. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Marketing kommunikációs menedzsernek nem fogsz beválni.....Egy multi vállalatnál szalagmunkásnak bármikor, ha egyébként jól teljesítesz !
2013. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valóban rengeteg hátránnyal jár, ha tetovált vagy. Egyik ismerősöm még az egyetemről is kikerült emiatt. A nyakán is van, tehát látszik. Nem vették őt komolyan, háromszor annyit követeltek, kinézték. A vége az lett, hogy abbahagyta. Most targoncás egy magáncégnél. Ha nincs elég tőke hogy valami értelmeset kezdjen, sajnos eléggé beszűkítette a saját lehetőségeit.
2013. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Természetesen az előttem szólóknak is igaza van, de nyilván a mai világban az emberek szélesebb perspektívára vágynak a gyári munkánál vagy az utcaseprésnél.

Én a designer szakmákat tudnám javasolni. Van már elég extrém megjelenést képviselő cég, akiknél nem hátrány az extravagáns külső. Persze ehhez a szakmához is kell érteni.

Csak néhány cég:

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem mondom, hogy itt most van munkafelvétel, azt sem, hogy képesítés nélkül akárhová el lehet menni, de spec ezek olyan cégek, ahol az átlagtól való eltérést pozitívan értékel(het)ik.

2013. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem 5 tetoválásom van.Az alkarom is szépen ki van varrva. Jelenleg recepciósként dolgozom és eddig senki nem szólt érte, pedig nemzetközi cégek is vannak az irodaházban (rövid ujjú ing van rajtam nyáron, télen egy zakót is felveszek). Gazd menedzsmentre járok, de fősulin sem takargatom.Helyzetem annyiban más, hogy sportos testalkatú(inkább már kigyúrt) férfi vagyok olyan arccal, hogy a tetoválással kiegészítve szinte azonnal ismerkedni akarnak velem a nők(a legtöbbnek tetszik, akkor is ha tagadja). Szerintem válassz nyugodtan egy munkahelyet és pályázd meg.
2013. ápr. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Csillagok válasza:
100%
Erről egy idézet jut eszembe, ha megengeded: "Nem értenek meg mások, Nem érdekel már nincs miért. Tudom, hogy néznek minden nap. Nem érdekel, Nekem nem baj ha tetoválva vagy." Ez a Sex Action régi-régi száma. Én nem ítélnék el soha senkit azért, mert tetoválva van, szerintem az ilyen csaj biztosan jó fej és csak egyszerűen volt egy olyan pillanata, amikor ki akarta fejezni önmagát. Sokáig gondolkodtam tetováláson, de sohasem volt hozzá merszem. Sok sikert a munkádban! Én felvennélek!
2013. ápr. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!