Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért mindig a gazdagokat...

Miért mindig a gazdagokat állítják be "vadembernek"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy olyan családnál ahogy csak 1 szülő dolgozik, a gyerekek szenvednek, a szülők isznak, azok a "vadembernek", nem? vagy csak irigykednek mert gazdag?

2013. ápr. 5. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, mindig a gazdagokat állítják be "vadembernek"?
2013. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%

Ki állítja őket be vadembernek?Senki sem mondana ilyet.Jó lehet a gazdagokra irigykedni.Mert kivan nyalva seggük.Ez az igazsság!Gondold át mindenük meg van.Ki nem szarja le őket?Megvan

mindenkinek a baja.Csak nekik nem!Én szarok is rájuk.Pá! ^^

2013. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

MINDIG. Ha ez a szó szerepel egy kérdésben, már eleve értelmetlen. De ez még mindig nélkül is......

De ha mutatsz néhány példát "vadembernek" beállított gazdagról, akkor visszavonom, amit írtam.

2013. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokan tisztességtelen eszközökkel gazdagodtak meg, ezért a többiek gyanakodva néznek a gazdagokra.
2013. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdést. Azért, mert az emberek elsősorban irigyek. Másodsorban meg sok az olyan pénzes, aki nem tisztességes úton szerezte a vagyonát. Engem valójában az zavar, hogy velem foglalkoznak az emberek, mert gazdag vagyok. Ez olyan fontos? Én azt látom, hogy nagyon felszínesek az emberek és azt gondolják, hogy a pénz körül forog minden. Van pénzem, megengedhetek magamnak nagyon sok mindent
2013. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, véletlen elküldtem még mielőtt befejeztem volna.

... De ettől még nem érzem magam magasabb rendűnek. Engem kedvelnek az emberek, de le tudom szurni, hogy ki miért...

2013. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok gazdag ember bizalmatlan másokkal és ebből adódóan érzéketlen is az idegenekkel. Szóval csukva van a szívük... pedig egy idegen is csak addig idegen, amíg nem ismerik meg. Természetesen vannak kivételek, a sógorom is nagyon gazdag ember, de mégis közvetlen és segítőkész ismeretlenekkel is.
2013. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!