Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A gazdagokat mért utálják a...

A gazdagokat mért utálják a szegények?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok akiket nem ismernek a szegények hogy miért gazdag... Nem az ilyen gyurcsány meg ilyesmire gondolok :)
2010. jún. 8. 18:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
33%
Mert irigyek, ők is szeretnének olyan gazdagok lenni.
2010. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
70%
Én nem utálom, tisztelem őket, még az olyanokat is, akit nem ismerek. Nem a pénz teszi az embert...
2010. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
igen , én is erre gondoltam , elvégre aki gazdag az szo szerint bármit meg tehet és bármit megvehet :) Van benne logika :)
2010. jún. 8. 18:06
 4/67 anonim ***** válasza:
88%
Irigység. De van sok olyan gazdag, aki nagyképű öntelt, és lenéznek másokat, meg dicsekednek, pl ismerek egy csajt, aki ilyen, felvágós. Az olyanokat én se bírom. Pedig nem vagyunk szegények.Átlag emberek vagyunk.
2010. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
85%
Én is szegény vagyok, és azért utálom a gazdagokat, mert a nagy részük épp a magamfajta emberek átveréséből/kizsákmányolásából tett szert a vagyonára. Tisztelet a kivételnek. Azért valljuk be, a legtöbb gazdag ember nem bűntelenül szerezte a vagyonát. Akik becsületesen megdolgoztak azért amijük van, azokkal semmi bajom és nem is sajnálom tőlük.
2010. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
31%
Irigység. Vannak kivételek, de tényleg sokan utálják őket.
2010. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vagyok szegény, de ahogy észre vettem, a tehetős emberek a legnagyobb fillérba$zók a világon! (tisztelet a kivételnek)
2010. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
35%
Jellemzően az irigység miatt. De vannak olyan emberek, akiket csak látásból ismernek, esetleg pletykákból és igencsak sejthető, hogy a tetemes vagyont nem épen a legbecsületesebb úton szerezték. Felénk ezeket az embereket sem szereti a többség, mert tudják, hogy mások átverésével jutottak ilyen vagyonhoz. Teszem hozzá, ismerek olyan embert, akinek ha nem is 100%-ban, de többségében becsülettel összeszedett vagyona van. Az ilyen embereknek örülök, hogy jól összejött az élet.
2010. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
55%

18:07-es vagyok.


Olvasva az előttem szólókat azért mint szegény ember leszögezném, nem vagyok irígy. De ez talán kitűnik a hozzászólásomból is :)

2010. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
29%
Színtiszta irigység.A Gyurcsány pedig kőgazdag volt, amikor miniszterelnök lett.
2010. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!