Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetetk a gyűrűtetoválás,...

Szerintetetk a gyűrűtetoválás, azaz a gyűrűsujjra tetoválás okozhat később hátrányokat?

Figyelt kérdés

A hátrányt inkább a munka, munkavállalás területére értem. Pl. Nem vagyok főállású tanár, de óraadóként szoktam tanítani. Főállásom is emberekkel kapcsolatos. (Bár ez változhat, midenféle munka jöhet még nyugdíjig egy 30-as életében.)

Viszont nagyon tetszik, sokkal jobban, mint egy gyűrű és szeretném.


2013. ápr. 6. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
21%

A hátramaradt életedben a veled szemben állót emlékeztetni fogja, hogy milyen komolytalan fráterrel áll szemben, akit nem szabad komolyan venni.

Ámbár már a kérdés felvetése is erre utal...

2013. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem tenném. Lehet, h Neked nagyon tetszik, de a munkáltatódnak vagy a jövendőbeli munkaadódnak nem biztos, h tetszene. Csináltass akkor a vállad alá. Az nem látszik, gondolom nem bikinibárban szeretnél dolgozni, rövid ujjú pólóval eltakarható. Munkahelyen kívül meg úgy öltözöl ahogy akarsz. majdnem úgy...

24/N

2013. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!