Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Személyes tapasztalatok...

Személyes tapasztalatok érdekelnek: Érintett már valakit hátrányosan állásinterjún, hogy testékszere vagy tetoválása van?

Figyelt kérdés

Elég sok piercingem van, extrémek is. Most szeretnék majd tetoválást is, de csak a látható helyen lévők tetszenek.


Mindenkitől azt hallom: bezzeg majd egy állásinterjún megszívod!

De eddig mindig volt munkahelyem, nem volt emiatt problémám.


Személyes tapasztalatok érdekelnek, amikor valóban hátrányt jelentett egy piercing vagy egy tetoválás!


(nem az érdekel, hogy igen ha tőzsdeügynök vagy parlamenti képviselő leszel akkor gond lesz belőle, hanem valódi személyes tapasztalatok!)


25/N



2012. dec. 31. 11:44
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Testékszerrel, tetoválással nem, viszont fiam raszta, neki kerek perec megmondták állásinterjún, hogy ha dolgozni akar, vágassa le a haját. Munkájában semmiben sem zavarja.
2012. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egy gyakorlati napon (gyorsétterem, de nem meki vagy burger vagy KFC), ahol a kisfőnök azon gondolkozott, hogy XY-ont lehet nem veszi fel, mert a karján látható helyen van tetkó. (plázában volt ráadásul)


Az enyémek mind takarva vannak, így csak ennyivel tudok szolgálni.

Tényleg érdemes átgondolni, én tele leszek varrva, kivéve könyöktől és térdtől lefele. :D Így senki nem tud beszólni, én is jól járok.

2012. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neke sose mondták így meg. Pedig piros a hajam és piercingem van arcba + fültágítók
2012. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek ilyen vackaim, viszont tapasztaltam már a munkahelyemen, hogy a próbanapra átöltözött embereket ilyesmik miatt hazazavarták (étterem, pincér)
2012. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkit pontoztam. :)


Voltam már gyári munkás, ügyintéző irodán (igaz, nem ügyfélszolgálatos, telefonon és levélben érintkeztem csak az ügyfelekkel), és élelmiszerbolti eladó is. Senkit sem zavart az extrém külsőm.


Jelenleg állatkereskedésben vagyok eladó, a "legdurvább" megjegyzés annyi volt, hogy hasonlítok a papagájra a kirakatban. :)

A főnökömmel beszélgettem erről, ő azt mondta ezer tetkóval is maradhatnék, a vásárlók szeretnek, visszajárnak, a munkámat jól végzem.


De az elgondolkodtatott, ha esetleg ez a cég megszűnne, máshol elfogadnák-e a külsőm.

2012. dec. 31. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!