Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vegyek fel vendégként az...

Mit vegyek fel vendégként az esküvőre?

Figyelt kérdés
Június 8-án esküvőre vagyunk hivatalosak a párommal, az ő unokatesója nősül. Nem lesz templomi, egy tó partján lesz tartva. Fogalmam sincs, mit vegyek fel, utoljára olyan 6 éves koromban voltam esküvőn, konkrétan nem is emlékszem rá. Csomó ilyen kérdés van itt, el is olvastam rengeteget, de mindenhova ilyen nagyon csini egyberuhákat linkelnek, meg szoknyákat, amik tényleg szépek, tetszenek nekem is, de ha felvennék egy olyat, valószínű kiröhögnének és én sem érezném magam jól benne, mert ez sajnos rohadtul nem az én stílusom. Nem vagyok ronda, szép arcom van, jó alakom hála az égnek, vékony vagyok, nagy cicikkel. :) Tudnátok valami ötletet adni vagy képet linkelni valami nadrágos, de szép, csinos megoldásról, hogy az öltönyös párom mellett ne úgy nézzek ki, mint aki most jött az istállóból(mert amúgy lovazok)? Nagyon hálás lennék, és előre is köszönöm! :)

2013. ápr. 16. 09:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy 20 éves vagyok. És lány, de ez gondolom egyértelmű.. :)
2013. ápr. 16. 09:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Öltözz csinosan, ennyi. Nem kell hercegnőruhát kölcsönözni, mert egyrészt ahány esküvőn én eddig voltam, senki sem viselt ilyet, másrészt kiröhögnének.

Én kosztümben (nadrág vagy szoknya, mindegy) szoktam esküvőre menni, de júniusban ebben lehet, hogy meleged lenne. Vegyél fel tehát egy kicsit elegánsabb szoknyát egy kicsit elegánsabb felsővel, vagy egy kicsit elegánsabb ruhát.

Kb. annyira öltözz ki, mintha színházba mennél.

2013. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2013. ápr. 16. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem is szeretnél valami nagyon extra koktélruhát magassarkúval, azért szerintem vannak olyan egyszerűbb nem túl rövid egyberuhák,amiken érdemes lenne elgondolkoznod.Nem muszáj magassarkút sem venned amúgy.Ezek egyszerűbb ruhák, és elmennek egy nyári esküvőre szerintem.


[link]


[link] (persze nem fehérben)


[link]

2013. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!