Köszönjek neki?

Figyelt kérdés

Van egy nálam idősebb férfi akivel egyszer váltottam 2 félmondatot, utána ha öszefutottunk valahol, köszöntem neki és ő is visszaköszönt. Pár hónapja nem láttam, de most egyik nap megláttam messziről.

Ha legközelebb szembejön az utcán illik neki köszönnöm?Nem fog hülyének nézni, hogy igazából nem is ismerjük egymást és köszönök neki (lehet hogy nem is emélkszik ki vagyok)?

22/L



2013. ápr. 22. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj nyugodtan! Jól fog esni neki. :)
2013. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Köszönj neki. Lehet, mégis emlékszik, és akkor bántó dolog neki, ha nem köszönsz.
2013. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 23. 07:48
 4/9 anonim ***** válasza:
nem baj, ha köszönsz neki
2013. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha köszönsz neki, abból semmi baj nem lehet. Ha nem ismer meg, legföljebb saját magát fogja hülyének nézni.

Én azonban megvárnám (nem ELvárnám, csak MEGvárnám), hogy ő köszönjön előre, hacsak nem ötven-hatvan évvel idősebb nálam...

2013. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huszon néhány évvel idősebb nálam
2013. ápr. 23. 13:40
 7/9 Jennifer Rose ***** válasza:
Akkor, ahogy az előző válaszoló is mondta, várd meg, hogy ő köszönjön neked. Ha nem ismer meg vagy csak szórakozott, nézz rá kicsit erősebben. Ha így sem szól hozzád, töröld az urat az ismerőseid köráből, nem érdeklődik irántad.
2013. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jennifer Rose ***** válasza:
*köréből
2013. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha bejon neked, akkor o koszonjon.
2013. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!