Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen elképzelés szerint...

Milyen elképzelés szerint határozzák meg egy adott személy életkorára vonatkozólag, hogy fiú vagy férfi illetve lány vagy nő?

Figyelt kérdés
Konkrétabban a "váltásra" lennék kíváncsi, amikor egy 19 éves egyszerűen fiú, ugyanakkor egy 20 éves már férfi. Értem én, hogy egy 11 évest nem lehet férfinak írni, ahogyan egy 25 évest sem fiúnak. De ez a 19-20-as dolog kicsit zavaró, mert a fiatal felnőtt korba tartoznak, és nemileg is érettek. Ti hogyan látjátok ezt?

2013. ápr. 25. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Harminc éves vagyok, és bár nem vagyok férjnél, mostanában kezdem inkább nőnek írni magam, mint lánynak.
2013. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A dolog a húszas évek második felében dől el, de inkább egyénfüggő. Aki mondjuk még egyedülálló, tanul, és a viselkedése is inkább "kislányos", az lány, akinek pedig már családja van és gondolkodásilag is érettebb, az nő.
2013. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 26. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!