Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi az amit rád mondtak mások...

Mi az amit rád mondtak mások és nagyon tetszett?

Figyelt kérdés

Ha nem gond h kérdem csak érdekel.


Nekem 3 van ami nagyon tetszett.

1."Te biztos nem leszel pedofil annyira utálod a gyerekeket."

2."Neked nem kell nő nem kell kutya nem kell semmi el vagy te a PlayStation-el életed végéig"

3."Te jóképű srác nem kell egy barátnő"

(Na ez volt az ahol nem tudtam megszólalni se. Szerintem csak egy átlag fickó vagyok)



#idézet #rólad.
2013. ápr. 27. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
bájos, kedves, udvarias, szép stb.kivüállók ilyennek látnak, de én egyszerünek látom magamat.
2013. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszer az egyik kolléganőm mondta:

"Egy hülye, beképzelt k.rvának néztelek, és mikor megtudtam, hogy idejössz dolgozni fel akartam mondani, de nagyon kellemeset csalódtam."

Nem ez tetszett (hozzászoktam, hogy mindenki ezt gondolja rólam elsőre), hanem hogy onnantól kezdve mindig velem akart dolgozni. :)

2013. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Általános jókat,azokat meg se jegyeztem.A negatív cifra dolgokat annál inkább,lehetne sorolni egy darabig :)
2013. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22 év elteltével találkoztam egy volt tanulónkkal, Én akkor kezdő dolgozó voltam, Ő meg tanuló. Nagyon örült, hogy találkoztunk, és amikor átölelt, azt mondta: "Még mindig isteni illatod van, pont olyan mint régen!" És még hozzá tette, hogy Rólam mindig a finom illatom jut eszébe először. Ez Nekem nagyon tetszett, hiszen 22 év eltelt, és még mindig ez jut eszébe Rólam. Én ezt nem bánom, mert magam is imádom az illatszereket, parfüm mániás vagyok. :)
2013. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"húha, tök erős vagy"

és mert komolyan mondta. főleg, hogy olyanok a karjaim, mint egy-egy szál ropi. mert hazacipeltem vele egy terjedelmes, piszok nehéz, megfoghatatlan dobozt, és egyszer sem tettem le, csakazértse. :DDD

2013. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

-Te a jég hátán is megélsz majd.

- tényleg ennyi idős vagy??? Olyan szép a bőröd. (ezt egy fiatal kolléganőm mondta)

-

2013. ápr. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy ruhához mértem le magam, és közben magyaráztam a legjobb barátnőmnek, hogy mell, derék, és csípőbőségem mennyi. Nagyon közel álltam a 90-60-90-hez, amit Ő észrevett, és megszólalt: "Egy majdnem tökéletes nő a legjobb barátnőm! Most büszke vagyok!"
2013. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy lánytól kaptam régebben:

"te úgy nézel ki, mint aki simán elbírna 6 gyerekkel.... Én egyébként pont 6 gyereket szeretnék:)"

Egy másik alkalommal pedig két idegen lánnyal beszélgettem (kasszában álltam, még diákmunkán) mire megszólalt, hogy a barátnőjének éppen egy pár kellene, mit szólnék ehhez? :) Aranyos volt, meg imponált is a helyzet, de inkább csak mosolyogtam, erre nem tudtam mit mondani. Jó esett, mert ráadásul nem is ribancok voltak, hanem teljesen konszolidált, egyetemista lányok.

2013. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem pont pár hete mondtak egy olyat ami nagyon tetszett:

"ha óvónő lennél az úgy nézne ki, hogy reggel 30 gyerek megy be a csoportba de délután már csak 15 jön ki"

2013. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. ápr. 30. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!