Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti is kellemetlenül éreznétek...

Ti is kellemetlenül éreznétek magatokat ha a hasonló helyzetbe kerülnétek?

Figyelt kérdés
Szereztem egy nagyon jó barátot magamnak. Mondhatom a legjobb barátok lettünk. Ő rendkívül módos, én kevésbé. Kellemetlenül érzem magam amikor valamit kedvez nekem. (alhatok náluk egy buli után, teljes kiszolgálás, meglep egy ajándékbögrével, stb.) Nekem ez kellemetlen. Nem akarom véletlenül sem, hogy azt higgyék mások vagy ő, hogy kihasználom őt) Próbálom viszonozni a lehetőségeimhez mérten ezeket a dolgokat. Kellemetlen érzés. Ti mit tennétek, ha a legjobb barátotok ilyen lenne, ilyen helyzetben lennétek.

2013. máj. 1. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
:)
2013. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

fogad el a dolgokat,de úgy,hogy jajj ezt nem kellett volna stb..mert ha nem fogadod el az meg bunkóság..


nekem leginkább tehetősebb barátaim vannak ők tudják,hogy nem vagyunk jó anyagi körülmények között,bár ők nem adnak ajándék bögrét vagy ilyesmiket, de nagyon sokszor felvisznek a hév állomásra hol ott ők nem is arra laknak hanem sokkal előrébb,ezt viszont én nem tudom sehogy sem viszonozni,hogy heti 3x is felvisznek..

mindig mondom,hogy remélem nem baj meg ha az akkor megvárom a buszt stb..de szívesen felvisznek...


örülj,hogy ilyen barátod van és nem olyan aki meglop,mert sajnos nekem volt egy nem legjobb bnő,de bnő nagyon jóban voltam a csajszival és meglopott,meg pár osztálytársamat is..el is ment a suliból..elég gáz volt..örültem,hogy van egy kis zsebpénzem és lenyúlta :/


20/L

2013. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az első válasz érdekes. ;) De ez akkor is olyan fura, ugye? Mondtam ezt neki, de ezt visszautasította, mérges lett, nem mertem tovább firtatni a dolgot. Ha nem lenne tehetős is a legjobb barátom lenne. Ja és nem tudom ez mennyire tetszik a bnőjének. De amikor megkérdeztem, azt mondta nincs baja velem.
2013. máj. 1. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Voltam ilyen helyzetben, és valóban nem egyszerű.

A legokosabb, ha leültök és elmondod neki a félelmeid.


Nekem egy olyan barátnőm volt, akitől pl. rengeteg ruhát kaptam, és én nem tudtam ezt viszonozni. De aztán amikor elmondtam, hogy ez zavar, mondta hogy ne aggódjak, mert én meg viszonzom mással, pl. segítettem neki, amikor költözött, korrektúráztam a szakdolgozatát, ilyesmi.

2013. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én próbáltam neki ezt elmagyarázni, de mérges lett, és azt mondta tudja, hogy nem akarom kihasználni. Attól még egy külső szemlélőnek úgy tűnhet. :( Próbálom ezeket viszonozni, ha nem jár szemináriumra akkor neki is írom az anyagot, katalógust rendezem, hát nem tudom... köszi az előző választ
2013. máj. 2. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!