Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan érhetem el, hogy az...

Hogyan érhetem el, hogy az emberek ne érezzék magukat mellettem kellemetlenül, hanem köszönjenek, meg szívesen beszéljenek velem?

Figyelt kérdés

Szóval bánjanak velem természetesen, ahogy másokkal.

16/F


2012. nov. 16. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Te is tedd azt irányukba.
2012. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is: miért érzik magukat kellemetlenül melletted, és miért nem tudnak veled természetesen bánni?
2012. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, senki nem hajlandó elmondani akitől megkérdezem. Mindenki csak a hazugságokat hajtogatja, hogy semmi baja velem, ő nem tart engem nyomoréknak meg ilyesmik.
2012. nov. 16. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj többet,mondjál jó poénokat de ne sz@rokat mert azzal csak elásod magad.Nem tudom hogy nézel ki,de lehet hogy a megjelenéseden is változtatni kéne (új ruhák,új haj...).

Viszont sajnos a meglévő környezetedben ez NAGYON nehéz ugyanis,ha "nyomorékként" tekintenek rád meg is feszülhetsz de nem nagyon fog megváltozni a véleményük.Kezdj egy másik körben teljesen új életet,új stílussal,ugyanis ha az emberre ráragad valami nem igen fogja majd levakarni magáról:(

2012. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1. Fürödj meg lehetőleg szapannal

2 Szép ruhákat vegyél fel ne kukázottakat

3 Moss fogat ne legyen hányingere aki beszél veled

2012. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne zabálj fokhagymát és hagyd otthon a láncfűrészt!
2012. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyenek témáid, amelyekről tudsz beszélgetni az emberekkel. Lehetőleg olyan témákat válassz, amelyekhez más is hozzá tud szólni, mondjuk szépirodalom vagy történelem vagy szociológia.

Mindig mosolyogj, és nézz az emberek szemébe.

Tegyél fel kérdéseket, mert ezek indítják el a beszélgetést. A legegyszerűbb kérdésekkel is remekül el lehet indítani egy beszélgetést. Pl.: "Milyen volt a napod?" "Tudok segíteni neked valamiben?" Vagy kérdezhetsz személyesebb dolgokat is azoktól, akiket egy kicsit jobban ismersz. Pl. ha tudod valakiről, hogy van kutyája, megkérdezheted, mi van a kutyájával, és mindjárt elindult egy beszélgetés.

2012. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!