Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Baj, ha őszinte vagyok és...

Baj, ha őszinte vagyok és elmondom a véleményem?

Figyelt kérdés
Mindig hangot adok a véleményemnek,ha pozitív,ha negatív,még ha meg is bántok vele valakit vagy az aktuális rendszernek nem tetszik.Szerintem az őszinteség minden esetben a legfontosabb.
2013. máj. 5. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te kevered az őszinteséget a kéretlen odamondással. Az őszinteség nem azt jelenti hogy mindig, mindenkor elmondod a véleményedet is (akkor is, ha nem kérnek, vagy ha egyszerűen nem illik). Az őszinteség az, ha megmondod a véleményedet, hogyha kérnek, vagy ha úgy gondolod, ezzel konkrétan segítesz a másiknak. Ha csak odamondasz, az messze nem egyenlő az őszinteséggel.
2013. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, ez sajnos sok emberből hiányzik. Viszont arra ügyelj, hogyha rosszkor mondod, sok előnytől fosztod meg magad. Mielőtt kimondassz egy akár bántó velémyent gondold át, hogy kit bántassz meg vele és mennyire.
2013. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ne vidd túlzásba de az jó ha megmondod de akkor inkább finoman:) főleg a barátaiddal
2013. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!